cinema.pl Newsy Dnia

wtorek, 15 marzec 2022 23:08

Magda Steczkowska w Meloniku

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W dniach 8 – 9 kwietnia 2022 roku w Rzeszowie odbędzie się 10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. W dniu 14 marca wystartowała sprzedaż biletów na Koncert Galowy Festiwalu, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz specjalna gwiazda wieczoru – Magda Steczkowska.

 

Rzeszowski Dom Kultury już po raz trzeci zaprasza na Koncert Galowy z udziałem laureatów oraz gwiazd Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Wyjątkowe widowisko artystyczne, które poprowadzi Robert Janowski odbędzie się w sobotę 9 kwietnia 2022 roku o godzinie 18:00 

w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Magda Steczkowska, która wspólnie z Robertem Janowskim oraz Arkiem Kłusowskim jest obecna w składzie tegorocznego Jury.

Magda Steczkowska to wokalistka i autorka tekstów, która przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma pięć solowych płyt, a w grudniu 2021 roku ukazał się jej szósty album z najpiękniejszymi piosenkami 

o miłości zatytułowany „Nie tylko o miłości”. Artystka znana jest ponadto ze swojego udziału w licznych programach telewizyjnych, takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Aplauz, Aplauz!”, „Przygarnij mnie” czy „Ameryka Express”. 

Bilety na Koncert Galowy 10. Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku” w cenie 70 zł są dostępne do nabycia: stacjonarnie w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a (od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00) oraz internetowo na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” jest organizowany przez Rzeszowski Dom Kultury pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Kultury 

i Dziedzictwa Narodowego, Narodowego Centrum Kultury, Prezydenta Miasta Rzeszowa, Wojewody Podkarpackiego oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego. Realizację wydarzenia wspierają: Partner – Instytut Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Sponsor – Kino Helios, Partner Logistyczny – „DO CELU” - szkolimy kierowców oraz Sponsorzy – Pajownia i Ewelina Sudoł Kreacja Piękna.

Czytany 299 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 czerwiec 2022 15:30

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama