cinema.pl Newsy Dnia

niedziela, 10 październik 2021 15:05

Kilka słów o filmie WESELE - Mateusz Więcławek i Jakub Gąsowski dla cinema.pl

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wojtek Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń", „Drogówka", „Róża" oraz rekordowego hitu „Kler", który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. „Wesele" to historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. Jak mówi sam reżyser, jego najnowszy obraz ma być „opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową nienawiści”.

Kilka słów o filmie WESELE - Mateusz Więcławek i Jakub Gąsowski dla cinema.plPośród jak zawsze doskonałej obsady znaleźli się między innymi: Mateusz Więcławek oraz Jakub Gąsowski, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać na planie w Nieszawie...

Kuba:

Mateusz:

 Zapytaliśmy Jakuba i Mateusza o ich rolę.

Kuba:

Mateusz:

Akcja filmu toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych, zapytaliśmy aktorów o przygotowania...

Kuba:

Mateusz:

Za reżyserię odpowiada Wojciech Smarzowski - reżyser, który nie boi sie trudnych, często kontrowersyjnych tematów. Zapytaliśmy Jakuba o współpracę z Panem Wojciechem.

Wojcich Smarzowski jest znany z tego, ze lubi wracać do przeszłości. Zapytaliśmy więc Jakuba o scenografię, wystrój, strój. Czy są to ważne elementy dla aktora?

 Mateusz Więcławek miał okazje być nie tylko w Nieszawie, ale również na Łotwie...

Czy coś go zaskoczyło przy pracy nad tym filmem?

Czytany 830 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 10 październik 2021 15:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama