cinema.pl Wywiady

niedziela, 06 sierpień 2017 20:14

Realia czy fikcja - Małgorzata Kożuchowska dla cinema.pl

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Druga szansa” powraca w zupełnie nowej odsłonie! Czwarty sezon jednego z największych serialowych hitów TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej obiecuje wielkie emocje, wzruszenia oraz niespodzianki. Pierwsza z nich to uwielbiani przez widzów aktorzy - Magdalena Różczka i Michał Żurawski. Kolejną nowością będzie duży skok w czasie - tym razem historia Moniki Boreckiej rozpocznie się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z finału ostatniego sezonu.

 

Jak poradzić sobie po stracie największej miłości? Jak odnaleźć na nowo nadzieję i radość życia? Czy los da Monice kolejną szansę na szczęście? Odpowiedzi na te pytania w najnowszych premierowych odcinkach już od września! 

Realia czy fikcja - Małgorzata Kożuchowska dla cinema.plPo tragicznej śmierci Marcina, Monika będzie próbowała ułożyć swoje życie na nowo. W trudnych chwilach z pomocą i wsparciem przyjdą zaufani przyjaciele. Na szczęście przed Borecką szybko pojawi się ważne wyzwanie.  Jej nowym celem stanie się ratowanie BAZY – miejsca na warszawskiej Pradze, prowadzonego przez zbuntowanego społecznika Piotra Marczaka (Michał Żurawski). Pomoc dzieciom z trudnych rodzin stanie się nową misją głównej bohaterki, a relacje z intrygującym mężczyzną zaczną być coraz bliższe. Piotr ma za sobą tajemniczą przeszłość. Czy Monice uda się przebić przez mur jego sekretów?

Sporo zmian czeka także innych bohaterów „Drugiej szansy”. Zmęczony popularnością Ksawery (Maciej Musiałowski) postanowi porzucić karierę muzyczną i pójść w ślady ojca. Jego bliscy nie przyjmą jednak tej decyzji z entuzjazmem. Chłopak będzie musiał zweryfikować swoje plany na przyszłość oraz znaleźć własną receptę na szczęście.

Pod znakiem zapytania staną dotychczasowe plany życiowe Jakuba (Rafał Królikowski). Rozczarowany kolejną miłosną porażką Zeit wróci w rodzinne strony, starając się odzyskać spokój ducha. Nieoczekiwanie spotka tam dawną miłość ze szkolnych lat – Kaśkę (Magdalena Różczka). Pełna temperamentu kobieta przykuje jego uwagę, ale droga do jej serca nie będzie łatwa.

Trudne wybory czekają Sarę Daymer (Magdalena Boczarska). Zakochana aktorka, zaślepiona uczuciem do pragnącego za wszelką cenę sławy Kamila (Mikołaj Roznerski), zgodzi się na udział w ryzykownym projekcie. Czy będzie to koniec jej kariery filmowej? Czy Sarze uda się wyrwać spod toksycznego wpływu ukochanego?

Już od września przed bohaterami serialu „Druga szansa” wiele zaskakujących doświadczeń, życiowych zakrętów oraz radosnych wydarzeń. Tego nie można przegapić!

Mieliśmy okazję spotkać się z Małgorzatą Kożuchwoską, którą zapytałyśmy o 4 serię...

"Druga szansa" to serial, pokazujący polski shobiznes. Zapytaliśmy aktorkę o tzw. realia w serialu. Na ile serial pokazuje co jest w rzeczywistości...

...a jak wygląda sytuacja

Czytany 979 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 31 sierpień 2017 13:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama