cinema.pl Festiwale

wtorek, 16 styczeń 2018 15:00

Koncert Galowy "Piosenka w Meloniku"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W dniach 8 – 10 lutego 2018 roku w Rzeszowie odbędzie się 8 Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”, którego organizatorem jest Rzeszowski Dom Kultury. W dniu 17 stycznia 2018 roku od godziny 12:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Koncert Galowy Festiwalu, w którego programie znajdą się recitale MICHAŁA SZPAKA i ROBERTA JANOWSKIEGO oraz występy nagrodzonych w konkursie wokalnym Laureatów.


Tegoroczna edycja „Piosenki w Meloniku” jest drugą o zasięgu ogólnopolskim oraz pierwszą organizowaną w formule trzydniowej. W ramach Festiwalu, 8 lutego 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina zorganizowane zostaną warsztaty wokalne z ROBERTEM JANOWSKIM, w których wezmą udział zakwalifikowani do Finału wokaliści z całej Polski.

Dzień później, czyli 9 lutego 2018 roku o godzinie 11:00 w Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpocznie się Finał 8 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”. Przed publicznością zaprezentują się wyłonieni w drodze eliminacji Finaliści, których sceniczne występy oceni profesjonalne Jury w składzie: ROBERT JANOWSKI, MICHAŁ SZPAK i BOŻENA STASIOWSKA-CHROBAK. Jurorzy wyłonią zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych oraz zdobywcę Grand Prix, który otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Wstęp na konkursowe przesłuchania jest bezpłatny.
Trzeci dzień Festiwalu to Koncert Galowy, który odbędzie się 10 lutego 2018 roku o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

W programie wydarzenia znajdą się recitale MICHAŁA SZPAKA i ROBERTA JANOWSKIEGO, jak również występy nagrodzonych podczas Finału Laureatów. Bilety na Koncert Galowy w cenie 50 zł będą dostępne do nabycia w siedzibie Rzeszowskiego Domu Kultury (ul. Staromiejska 43a) oraz internetowo na stronach: www.rdk.rzeszow.pl i biletyna.pl. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w dniu 17 stycznia 2018 roku o godzinie 12:00.

Finał Festiwalu „Piosenka w Meloniku” odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego, natomiast Honorowy Patronat nad trzydniowym przedsięwzięciem sprawuje Prezydent Miasta Rzeszowa. Realizację Festiwalu wspierają: Partner – Wydział Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Partner Logistyczny – firma CAR-RENTAL.PL oraz Sponsor – SUBWAY.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy są dostępne
na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

Czytany 726 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 20 luty 2018 14:54

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama