cinema.pl Festiwale

piątek, 11 listopad 2022 18:09

Festiwal dla wszystkich!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W Toruniu rusza najważniejsze wydarzenie kulturalne – Festiwal EnergaCAMERIMAGE! To prawdziwe święto dla wszystkich miłośników kina. W ciągu ośmiu dni trwania festiwalu będzie można zobaczyć ponad 220 filmów, będzie to także niepowtarzalna okazja by spotkać się wybitnymi twórcami i wziąć udział w prezentacjach najnowocześniejszych technologii filmowych. 

 

By wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie  https://portal.camerimage.pl/, a następnie wybrać seans, na który chcemy zakupić bilet. Sprzedaż biletów prowadzona jest na dzień bieżący i dzień następny. Maksymalnie można zakupić sześć biletów na jedno wydarzenie. Sprzedaż biletów jest uruchamiana każdego dnia o godzinie 8:00 i trwa aż do wyczerpania dostępnych miejsc na danym seansie. Bilet na pokaz filmowy uprawnia do udziału w spotkaniach z twórcami po filmie (Q&A). Sprzedaż biletów rusza 12 listopada! Co istotne, w tym roku zakup możliwy jest jedynie online.  

Projekcje filmowe odbywać się będą w CKK Jordanki, Cinema City, Teatrze im. Wilama Horzycy, siedzibie Fundacji Tumult oraz Kinie Centrum w CSW. Pełen program wydarzenia znaleźć można pod adresem www.energacamerimage.pl 

Pojedynczy bilet na seans filmowy kosztuje 25 zł, bilety na warsztaty 50 zł, na seminarium 30 zł, a udział w markecie sprzętu filmowego wyceniony został na 20zł.  

Najwięksi kinomani mogą zdecydować się na zakup kart wstępu uprawniających do udziału we wszystkich festiwalowych wydarzeniach. Karta taka kosztuje 450 złotych.   

Organizatorzy Festiwalu zapraszają także do Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” na wernisaże wystaw towarzyszących festiwalowi: „Ryszard Horowitz. Fotokompozycje 1969-2022” (sobota 13 listopada o godzinie 17:00)  oraz „Tumult w malarstwie lat 1979–1988 / Made in Cologne. Mülheimer Freiheit” (sobota 13 listopada o godzinie 18:00) . Wstęp na oba wernisaże jest bezpłatny. Darmowe zaproszenia można odbierać w kasie CSW. 

Do zobaczenia na EnergaCAMERIMAGE! 

Czytany 175 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 listopad 2022 18:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama