cinema.pl Festiwale

sobota, 03 wrzesień 2022 19:15

Karnety na 16. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków już dostępne!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

16. edycja festiwalu odbędzie się w formule hybrydowej:

- online, w całej Polsce: 16 listopada – 4 grudnia 2022, online

- w kinach: 16–23 listopada 2022, Warszawa, Kino Muranów, Kinoteka

 

Dostępne są dwa rodzaje karnetów:

Karnet Pięć Smaków Kino+Online, w cenie 340 zł – umożliwia wstęp na wszystkie projekcje filmowe (za wyjątkiem uroczystego otwarcia) podczas festiwalu w kinach oraz dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie wideo. Liczba dostępnych karnetów jest ograniczona. W programie znajdzie się co najmniej 35 filmów pełnometrażowych.

Karnet Pięć Smaków Online, w cenie 180 zł – umożliwia dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie wideo. Liczba karnetów online jest nielimitowana i będą dostępne w sprzedaży także w trakcie trwania festiwalu. Online dostępnych będzie co najmniej 27 filmów z programu festiwalu.

Posiadaczy karnetów Pięć Smaków Kino+Online będzie obowiązywała rezerwacja miejsc na seanse kinowe. Rezerwacji będzie można dokonać za pośrednictwem prostego serwisu, dostępnego z każdego komputera i urządzenia mobilnego z dostępem do sieci.

Co najmniej 70% filmów z programu festiwalu prezentowanego w kinach, będzie dostępna online, włącznie z pięcioma filmami Edwarda Yanga.

Od 25 października, kiedy to ogłoszony zostanie pełny program festiwalu, można będzie zakupić również bilety na pojedyncze pokazy w kinach i pojedyncze dostępy na platformie internetowej (od 21 zł do 28 zł). 

Akredytacje medialne dostępne będą od 7 września.

Organizator: Fundacja Sztuki Arteria

Projekt dofinansowano ze środków m. st. Warszawy, Hong Kong Economic & Trade Office Berlin, Ministry of Culture, Taiwan, Taipei Representative Office in the Federal Republic of Germany oraz Taipei Representative Office in Poland.

 

16. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków dedykowany jest pamięci Jagody Murczyńskiej.

Więcej na stronie piecsmakow.pl

Śledź nas na Facebooku i Instagramie, dyskutuj na grupie Pięć Smaków - kino Azji! 

Czytany 162 razy Ostatnio zmieniany sobota, 03 wrzesień 2022 19:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama