cinema.pl Festiwale

czwartek, 30 wrzesień 2021 22:11

Prezentujemy plakat 39. Ale Kino!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Prezentujemy oficjalny plakat 39. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! Autorką plakatu, podobnie jak w roku 2020, jest Barrakuz – Beata Śliwińska.

 

W tym roku festiwal odbędzie się w dwóch odsłonach - hybrydowo.

Między 28 listopada a 5 grudnia spotkamy się w poznańskich kinach, a między 5 a 12 grudnia znaczna część programu dostępna będzie też online na platformie alekino.com dla Widzów z całej Polski!

 

O autorce

Barrakuz, czyli Beata Śliwińska to multidyscyplinarna projektantka wizualna oraz kreatywna, z wykształcenia inżynier architekt. Mieszka i tworzy w Warszawie. Pracuje w nurcie modyfikacji graficznych i kolażu i na tej technice opiera w większości swoją pracę. Jest autorką projektów związanych z kulturą masową, reklamą jak i projektami niekomercyjnymi. Tworzy i wystawia autorskie obrazy wykonane techniką kolażu analogowego.

W dorobku Beaty znajdziemy postprodukcje graficzne sesji edytorialowych, projekty okładek płyt muzycznych, okładek książek, ilustracji, oprawy graficznej wydarzeń kulturalnych, koncertów, a także identyfikacji wizualnych.

W projektach stawia na indywidualny, rozpoznawalny styl, wspiera również akcje charytatywne. Przekazuje tajniki swojej pracy i fachu z powodzeniem na wielu warsztatach i wykładach.

Plakat Barrakuz dla 38. edycji Ale Kino! nominowany został w kategorii plakat użytkowy w konkursie Polish Graphic Design Awards za rok 2020.

Czytany 275 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 wrzesień 2021 22:15

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama