cinema.pl Festiwale

wtorek, 21 wrzesień 2021 16:16

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián - Sharp/NEC partnerem w dziedzinie cyfrowych projektorów kinowych we współpracy z Kelonik

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe została wybrana przez Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián (SSIFF) na partnera w dziedzinie cyfrowych projektorów kinowych. Dzięki współpracy z firmą Kelonik, wiodącym integratorem specjalizującym się w projektorach kinowych i dźwięku dla kin, projektory NEC są wykorzystywane podczas trwającej właśnie 69. edycji wydarzenia (17-25 września 2021r.).

 

Od momentu powstania w 1953 roku, SSIFF osiągnął światową renomę i jest uznawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Producentów Filmowych (FIAPF) za "najwyższej kategorii festiwal filmów konkursowych". Festiwal zapewnia swoim uczestnikom wyjątkowe doświadczenia kinowe dzięki dużym ekranom i projekcji najwyższej jakości. Ubiegłoroczna impreza przyciągnęła prawie 2626 akredytowanych gości z branży, z których część uczestniczyła w niej online z powodu globalnej pandemii.

"Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy współpracować z Sharp/NEC w zakresie cyfrowych projektorów kinowych, a także z firmą Kelonik, która jest partnerem technicznym naszego festiwalu od ponad 35 lat" - powiedział José Luis Rebordinos, dyrektor SSIFF.

"Międzynarodowy Festiwal Filmowy w San Sebastián jest jednym z najlepszych wydarzeń branżowych tego typu, na równi z festiwalami w Cannes, Berlinie i Wenecji. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy wybrani jako dostawca cyfrowych projektorów kinowych. Wiem, że w czasie pandemii wielu osobom brakowało kina i jestem bardzo podekscytowany, że możemy współpracować z tak prestiżowym festiwalem, aby uczcić wspaniałą kinematografię" - podsumował Alain Chamaillard, Head of Cinema EMEA & CIS w Sharp NEC Display Solutions.

Aby dowiedzieć się więcej o Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián, odwiedź stronę: https://www.sansebastianfestival.com/in/

 

 

 

O Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

 

Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych i komercyjnych technologii wizualnych i rozwiązań Digital Signage. Firma jest wspólnym przedsięwzięciem Sharp Corporation i NEC Corporation. Sharp NEC Display Solutions posiada jedno z najszerszych w branży portfolio rozwiązań wizualnych i jest innowatorem rynku w zakresie monitorów LCD, projektorów lampowych i laserowych, dvLED, technologii 8K i 5G, rozwiązań do współpracy, narzędzi do kalibracji, analityki opartej na IoT i AI. Sharp NEC Display Solutions to marka godna zaufania i dostawca kompleksowych rozwiązań z silnymi więzami z partnerami branżowymi, posiadająca ugruntowaną pozycję w zakresie jakości, niezawodności i wiodącej w branży obsługi klienta z szeroką ofertą profesjonalnych usług. Obsługując wiele różnych rynków, organizacja posiada fachową wiedzę i  doświadczenie dotyczące rozwiązań do wyświetlana obrazu dla sektora retail, korporacji, edukacji, rozrywki, transportu, energetyki i wielu innych branżach. 

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sharpnecdisplays.eu 

Czytany 355 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 wrzesień 2021 16:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama