cinema.pl Festiwale

czwartek, 13 maj 2021 09:18

Ruszył nabór do wolontariatu przy 19. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym TOFIFEST

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tegoroczna edycja festiwalu już za nieco ponad miesiąc, na toruńskie święto kina zapraszamy od 30 czerwca do 4 lipca 2021 roku. Data nowa, ale festiwal wciąż ten sam. Festiwal nadal pozostaje „niepokornym festiwalem”, na którym nie ma czerwonych dywanów, prezentującym kino, które "zadaje pytania". Festiwalem spotkań i rozmów, niezapomnianych chwil i długoletnich przyjaźni.

 

Organizatorzy zapraszają osoby pozytywnie nastawione, komunikatywne, pracowite i odpowiedzialne, które zechcą dołączyć w charakterze wolontariusza do zespołu tworzącego jedną z najważniejszych imprez filmowych w Polsce.

Nabór właśnie ruszył i potrwa do 10 czerwca. Aby zostać wolontariuszem 19. MFF TOFIFEST wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tu https://www.tofifest.pl/pl/wolontariat.

Praca wolontariusza jest dobrowolną pracą na rzecz festiwalu. Korzyści jakie płyną z wolontariatu to współtworzenie wydarzenia filmowego na skalę międzynarodową, możliwość poznania ciekawych ludzi tworzących kino w szerokim tego słowa znaczeniu oraz  zdobycie umiejętności pracy w zespole. Wolontariusz może także, poza godzinami pracy, skorzystać z bezpłatnego udziału w pokazach filmowych oraz spotkaniach z twórcami.

Czytany 668 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 13 maj 2021 09:20

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama