cinema.pl Festiwale

wtorek, 17 listopad 2020 11:30

Ale Kino! online: 29 listopada rusza Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

38. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino!, która w tym roku po raz pierwszy przybrała formułę online, odbędzie się już między 29 listopada a 6 grudnia. Prezentujemy Państwu pełny program festiwalu, dziś o godzinie 13:00 rusza również sprzedaż biletów.

 

Po raz pierwszy w niemal sześćdziesięcioletniej historii festiwalu, filmowe święto małych i młodych widzów odbędzie się całkowicie online - pandemiczne okoliczności zmusiły organizatorów do rezygnacji z pokazów kinowych. Areną seansów filmowych i spotkań z gośćmi stanie się platforma alekino.com, na której już można zakładać bezpłatne konta.

Tegoroczny program to niemal 120 tytułów z 35 krajów świata, wśród których prym wiodą produkcje z Belgii i Holandii, choć widzowie trafią również na perełki z Nepalu, Izraela, Korei Południowej czy Iranu. Punktem obowiązkowym jest polska premiera "Czarnego Młyna" Mariusza Paleja na bazie powieści Marcina Szczygielskiego. 

Sprzedaż biletów wystartuje dziś (wtorek) o godzinie 13:00 na alekino.com.

Zachęcamy Państwa do dzielenia się informacjami o festiwalu ze swoimi czytelnikami, słuchaczami i widzami. Dostępne do pobrana są materiały prasowe. Zachęcamy też do obejrzenia konferencji prasowej: wypowiedzi organizatorów i gości.

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 17 listopad 2020 12:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama