cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 09 listopad 2020 12:08

Rusza sprzedaż gadżetów 14. Festiwalu Pięć Smaków

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W festiwalowym sklepiku online można już zaopatrzyć się w gadżety tegorocznej edycji Pięciu Smaków.

 

W lunarnym horoskopie, wykorzystywanym w większości krajów Azji, 2020 to rok Metalowego Szczura. Sprytny gryzoń jest symbolem żywej inteligencji i umiejętności radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach - a kiedy dodatkowo połączy się z żywiołem metalu, staje się naprawdę twardym zawodnikiem. 

 

Festiwalową atmosferę możecie w tym roku zaprosić do domu i zabrać na miasto - w sprzedaży są już zarówno cenione przez widzów pięciosmakowe torby, magnesy i czapki, jak i poszewki na poduszki. 

Zestaw dla największych fanów

Gadżety dostępne będą również w specjalnym pakiecie: kultowa pięciosmakowa torba, czapka i magnes, uzupełnione papierową wersją tegorocznego festiwalowego magazynu. Zestaw w promocyjnej cenie 60 zł, z darmową przesyłką, pozwoli Wam stworzyć w domu festiwalową atmosferę i pogłębić wiedzę o prezentowanych w programie filach - magazyn 14. Pięciu Smaków zawiera eseje, komentarze i wywiady z twórcami.

Zestaw festiwalowy - bezpłatna dostawa!

Dla zainteresowanych sekcją Azjatycki VR mamy też specjalne gogle, które pomogą w pełni doświadczyć wirtualnej rzeczywistości w domowych warunkach! Pasują one do większości modeli smartfonów. By oglądać prezentowane na festiwalu filmy VR, wystarczy po zalogowaniu odtworzyć je na swoim telefonie, kliknąć ikonkę gogli - wtedy ekran podzieli się na dwie części. Smartfon należy następnie włożyć do gogli i trzymać je przed oczami. Poruszając głową, poruszamy się po filmowym świecie: tego naprawdę trzeba spróbować! Gogle są dostępne w cenie 10 zł. 

14. edycja festiwalu odbędzie się w internecie w dniach 25 listopada - 6 grudnia 2020. 

Organizator: Fundacja Sztuki Arteria

Czytany 403 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 listopad 2020 12:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama