cinema.pl Festiwale

piątek, 06 listopad 2020 11:06

14. Pięć Smaków już za trzy tygodnie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

25 listopada ruszy internetowa edycja festiwalu. Karnety i dostępy do pojedynczych filmów są już w sprzedaży, a dziś prezentujemy oficjalny pięciosmakowy zwiastun!

 

Prezentacja programu festiwalu

Domowe seanse filmów VR, kulinarne niespodzianki, kultowe festiwalowe gadżety - a przede wszystkim ponad pięćdziesiąt filmów: hipnotyzujące obrazy, intrygujące scenariusze, wspaniałe kreacje aktorskie i mocne głosy najciekawszych współczesnych reżyserów i reżyserek. To wszystko już za trzy tygodnie można będzie odkrywać z zacisza własnego domu. O szczegółach programu i ulubionych filmach organizatorzy opowiadali w czwartek na oficjalnej prezentacji, której zapis można obejrzeć na stronie festiwalu.

Festiwalowe gadżety

W piątek 6 listopada do sprzedaży trafią opatrzone tegorocznym logo gadżety. Do dobrze znanych widzom firmowych toreb i czapek dołączą w tym roku także poszewki na poduszki, które pomogą stworzyć we własnym domu festiwalową atmosferę. Symbolem 14. edycji festiwalu, odbywającego się w lunarnym Roku Szczura, jest właśnie ten sympatyczny gryzoń, symbolizujący spryt i umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji! 

Azjatyckie kulinaria z dostawą do domu

W tym roku festiwal jest ucztą nie tylko dla ducha. Już 10 listopada na stronie festiwalu pojawią się propozycje kulinarne: najlepsze warszawskie restauracje, specjalizujące się w azjatyckich daniach, przygotowały dla nas wyjątkowe zestawy inspirowane poszczególnymi filmami sekcji Kino ze smakiem. Oryginalne, niedostępne na co dzień menu na poszczególne dni zamawiać będzie można przed festiwalem, w dniach 10-20 listopada - tak, by każdy chętny widz mógł zagwarantować sobie filmową kolację w wybranym terminie. 

https://www.facebook.com/watch/?v=663848341191051

 

Na stronie festiwalu można już kupić zarówno karnety, jak i dostępy do pojedynczych tytułów. 

Karnet Pięć Smaków online w cenie 100 zł umożliwia dostęp do wszystkich 52 festiwalowych filmów. Większość z nich dostępna będzie przez cały czas trwania festiwalu, pojedyncze tytuły mają czas projekcji ograniczony do konkretnych dni - zawsze jest to wyraźnie zaznaczone w ich opisach. Po zakupieniu karnetu i zalogowaniu na konto widz ma możliwość wyświetlenia każdego filmu o dowolnej porze. Nie ma limitów obejrzeń - można do każdego filmu powrócić lub wznowić przerwaną projekcję wedle uznania. Posiadacz karnetu może oglądać film w danym momencie wyłącznie na jednym urządzeniu.

Dostępy do pojedynczych tytułów w cenie 18 zł pozwalają na obejrzenie jednego wybranego filmu. Po rozpoczęciu festiwalu wystarczy zalogować się na konto - po wejściu na stronę opłaconego tytułu będzie można go od razu odtworzyć. Od momentu kliknięcia "Odtwórz" widz ma 24 godziny na dokończenie danego seansu. 

 

Dostęp do pakietu ośmiu doświadczeń VR w cenie 30 zł pozwala na dostęp do wszystkich filmów w sekcji Azjatycki VR przez cały czas trwania festiwalu. Do oglądania filmów nie jest potrzebny specjalistyczny sprzęt: wystarczy zwykły komputer lub smartfon. Najlepszy efekt można jednak odczuć, korzystając ze smartfona i prostych gogli, w które można go włożyć. Bazowy model gogli będzie można również zamówić na stronie festiwalu w przystępnej cenie. 

Czytany 335 razy Ostatnio zmieniany piątek, 06 listopad 2020 11:09

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama