cinema.pl Festiwale

czwartek, 21 maj 2020 14:50

KAMERALNE LATO - znamy termin wydarzenia!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Obecne warunki zmuszają cały świat, nie tylko branżę filmową, do przeorganizowania swoich kalendarzy. Wszyscy jesteśmy bardzo stęsknieni za dawnym życiem kulturalnym i dlatego postanowiliśmy dać Wam jego namiastkę. Stosując się do obowiązujących wytycznych, dotyczących bezpieczeństwa naszych gości i widzów, przenosimy Festiwal na drugi tydzień sierpnia. Zapraszamy Was serdecznie do Radomia w dniach 9-15.08.2020 r.

 

Tegoroczna edycja Festiwalu będzie dotyczyła profilaktyki społecznej w nieco szerszym niż dotychczas znaczeniu. Troska o bezpieczeństwo zawsze była jedną z kluczowych kwestii obecnych w programie KAMERALNEGO LATA, ale obecnie nabiera ona nowego wymiaru.

W obliczu pandemii i zmagań z COVID-19 program KAMERALNEGO LATA nie pozostanie na te kwestie obojętny. Gwarantujemy, że wszystkim naszym gościom zapewnimy nie tylko najlepszą ochronę, ale także dostęp do wiedzy związanej z profilaktyką dotyczącą zmagań z wirusem SARS-CoV-2. Wasze dobro zawsze było i będzie dla nas na pierwszym miejscu. Mamy nadzieję, że Festiwal będzie mógł odbyć się w zaplanowanym terminie. Będziemy informować Was na bieżąco o wszelkich zmianach, jeśli takie będą musiały zostać wprowadzone.

 

Myślami jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki, żebyśmy mogli spotkać się w sierpniu.

Zespół Organizacyjny

13. Ogólnopolskich Spotkań Filmowych KAMERALNE LATO w Radomiu 

Czytany 368 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 21 maj 2020 14:53

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama