cinema.pl Festiwale

piątek, 15 maj 2020 14:05

Domówka z Nowymi Horyzontami

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

A gdyby tak przenieść klub festiwalowy z wrocławskiego Arsenału bezpośrednio do Twojego domu?  Lato, słońce, muzyka, zabawa. I to wszystko jeszcze w maju. Ekipa Stowarzyszenia Nowe Horyzonty zaprasza na wyjątkową domówkę online, podczas której przywołamy ducha festiwalowej atmosfery i będziemy bawić się tak, jakby tamte dni i tamte arsenałowe noce miały nigdy się nie skończyć.

 

W trakcie domówki z SNH czeka nas set muzyczny inspirowany ulubionymi filmami ekipy Stowarzyszenia, do tego gry i inne przyjemności. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę, 23 maja, o godz. 21:00. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń poprzez FORMULARZ.

Udział w domówce jest bezpłatny, jednak będzie nam miło, jeśli wspomożesz darowizną działalność Stowarzyszenia Nowe Horyzonty; odpowiedni link znajdzie się w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.

 

Szykujcie imprezowe stroje!

 

* * *

Informacje imprezowo-techniczne:

• wydarzenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich

• udział możliwy jest tylko po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy

• domówka będzie trwać ok. 1,5 godziny

• do udziału w domówce będzie potrzebne stałe łącze internetowe, komputer lub urządzenie mobilne oraz darmowa i bezpieczna aplikacja Zoom; informacje techniczne na temat aplikacji można znaleźć tutaj: https://bit.ly/info_techniczne, w razie dodatkowych pytań – zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytany 365 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 maj 2020 14:29

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama