cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 09 marzec 2020 13:56

DELEGACJA EnergaCAMERIMAGE NA TARGACH CPS 2020 W MOSKWIE

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Międzynarodowe targi CPS 2020, które odbędą się w Moskwie w dniach 25 – 27 marca to profesjonalne miejsce spotkań dla przedstawicieli branży filmowej i telewizyjnej, obejmujące wszystkie istotne aspekty tworzenia filmowych treści, od etapu powstania scenariusza, po najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w produkcji czy zagadnienia związane z dystrybucją.

 

Najlepsze firmy wynajmujące sprzęt filmowy, producenci i dystrybutorzy z Rosji, Niemiec i Wielkiej Brytanii zaprezentują kamery, oświetlenie, dźwięk, optykę, animacje i efekty wizualne, technologie VR, MR, AR i 360°, postprodukcję, przechowywanie i zabezpieczanie danych, usługi produkcyjne oraz szereg nowych rozwiązań.

Dlaczego warto odwiedzić targi?

Dołącz do ponad 3000 specjalistów z rosyjskiego przemysłu filmowego i:

• znajdź nowych partnerów i klientów z Moskwy, innych regionów Rosji i krajów WNP

• rozwiń swoją sieć kontaktów

• stań się częścią rosnącego rosyjskiego rynku filmowego

• odkryj nowe trendy i innowacje

 

Wydarzenia i edukacja

Trzy dni targów CPS są pełne możliwości budowania sieci kontaktów i udziału w wydarzeniach edukacyjnych, pozwalających na dzielenie się spostrzeżeniami i zdobywanie kontaktami potrzebnymi do ożywienia swoich projektów.

Program seminariów, znany ze swojej jakości i różnorodności, obejmuje wystąpienia ponad 40 prelegentów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z tworzeniem scenariuszy, produkcją i oświetleniem, fotografią, technologią, dźwiękiem, postprodukcją, filmowaniem mobilnym i nie tylko! Ponadto Blackmagic Design zatrzyma się na CPS w ramach swojej trasy w 35 miastach.

Po raz pierwszy cały dzień poświęcony będzie rosyjskiemu regionalnemu przemysłowi filmowemu, w tym regionalnym studiom filmowym, producentom sprzętu, dystrybutorom i przedstawicielom władz omawiającym problemy i perspektywy rozwoju regionalnego przemysłu, wsparcia ze strony państwa i wiele więcej.

W wydarzeniu wezmą udział menedżerowie i dyrektorzy studiów filmowych, kanałów telewizyjnych, kin i firm telewizyjnych z Rosji i krajów WNP, reżyserzy, producenci, eksperci techniczni oraz przedstawiciele władz związanych z kulturą i kinematografią.

CPS-2020, wspierany przez Ministerstwo Kultury Federacji Rosyjskiej i profesjonalne stowarzyszenia publiczne, obejmie program edukacyjny stworzony we współpracy z wiodącymi szkołami branżowymi.

Zostań częścią rosyjskiego przemysłu filmowego!

Data: 25-27 marca 2020

Miejsce: Studio AMEDIA, Moskwa

Rejestracja odwiedzających: http://cps-expo.ru/?lang=en

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Czytany 510 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 marzec 2020 14:59

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama