cinema.pl Festiwale

środa, 16 październik 2019 14:00

Best Film na festiwalu Kamera Akcja

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serdecznie zapraszamy 20 października (niedziela), godz. 15:00-17:00 na "Must see! Power speeche branży filmowej", które odbędą się podczas festiwalu Kamera Akcja w Kinie Z2, w PWSFTviT w Łodzi.

 

"Must see! Power speeche branży filmowej" to 15 minutowe wystąpienia na temat przyszłych filmowych rarytasów. Co warto zobaczyć, na co czekać, co ciekawego pojawi się na polskim rynku filmowym niebawem. Na co warto czekać w przyszłym roku z repertuaru Best Film?

 

Gdy Mick Jagger zleca kradzież obrazu Donalda Sutherlanda zwiastuje to tylko kłopoty. Ale to bułka z masłem przy tym, co czeka Olgę Kurylenko i Alexa Lawthera w luksusowym bunkrze, gdy będą podejrzani o wyciek fragmentu bestsellerowej powieści. Oj, będzie ciężko, bo na takie sprawy najlepiej patrzeć z dystansu. Wie o tym Eva Green, która… wybiera się w kosmos. Zmierzając do gwiazd będzie jej śpiewał szalony chór pod wodzą Kristin Scott Thomas. Wszystkiemu przyglądać się będzie na lekkim rauszu Mads Mikkelsen. Zdaje się, że nie lubi wysokości. Dustin Hoffman i Toni Servillo za nic mają kosmiczne przygody, bo aktualnie błądzą po labiryncie kryminalnej zagadki. W tym czasie, gdzieś na dalekiej prowincji, Ricardo i Chino Darín bawią się w Robin Hoodów zabierając bogatemu i złemu to, co im się słusznie należy, głównie za pomocą laski dynamitu. Tymczasem bohaterka „Babyteeth” łobuzuje aż miło, czym przyprawia o ból zębów swoich rodziców. Nowy chłopak to nie jest anioł. Będzie się działo!!

Oprócz prezentacji Best Film o projektach opowiedzą: Mateusz Rakowicz – „Najmro”, Jan Browiec – „Szklane negatywy” i Maria Głoś – „Jesienna dziewczyna”.

Festiwal Kamera Akcja odbędzie się w dniach 17 -20 października w Łodzi.

Więcej na: www.kameraakcja.com.pl

Czytany 369 razy Ostatnio zmieniany środa, 16 październik 2019 14:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama