cinema.pl Festiwale

poniedziałek, 22 lipiec 2019 14:47

TOFIFEST czeka na wolontariuszy!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Tej jesieni spotkamy się w Toruniu na 17. edycji festiwalu filmowego Tofifest. Możesz wziąć w niej udział jako Wolontariusz. Nabór zgłoszeń został otwarty. Co Ci przyniesie wolontariat na Tofi? O tym przeczytasz dalej.

 

Wolontariat na Tofifest da Ci doświadczenie organizacyjne, mocny punkt w CV, spotkania z ludźmi świata kina i mediów, ale przede wszystkim - niezapomniane chwile i długoletnie przyjaźnie. Nie ma no co czekać, powiedz "tak, zgłaszam się!". 

17. MFF Tofifest odbędzie się pomiędzy 19 a 27 października.

Co trzeba zrobić, aby znaleźć się w gronie wolontariuszy? To bardzo proste. Zgłoś się przez formularz na stronie https://www.tofifest.pl/pl/wolontariat

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 16 września!

Tofifest tworzą ludzie z pasją, którą potrafią zarażać innych. Festiwal pracuje z najlepszymi organizatorami pokazów i koncertów, logistykami, producentami wydarzeń, opiekunami gości, ludźmi odpowiadającymi za kontakt z prasą, radiem i telewizją. 

Przekonasz się, czym jest produkcja dużego festiwalu filmowego. Dowiesz się też jak smakuje płynąca z tego satysfakcja. 

Jak zapewniają organizatorzy nie będziesz robić kawy ani biegać na pocztę. Czeka Cię kreatywna i ciekawa praca, a w ramach bonusu - oglądania filmów, z których większość nie była jeszcze pokazywana w Polsce.

 

Jako Wolontariuszka lub Wolontariusz Tofifest:

  - aktywnie współtworzysz wydarzenie filmowe o międzynarodowej skali, 

  - masz możliwość poznania najciekawszych gwiazd kina, 

  - pracujesz z profesjonalnym zespołem producenckim, 

  - poza godzinami pracy, bezpłatnie oglądasz filmy festiwalowe, bierzesz udział 

  w spotkaniach z twórcami oraz innych wydarzeniach towarzyszących. 

Tofifest - "niepokorny festiwal"

Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest to jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. Nazywany jest „niepokornym festiwalem”, bo stawia na kino zadające kłopotliwe pytania o otaczający nas świat i współczesnego człowieka. 

 

Wśród gości Tofifest znaleźli się już Jim Sheridan (sześć nominacji do Oscara), Jiri Menzel (laureat Oscara), Geraldine Chaplin (Goya Award), Ulrich Seidl (Złoty Lew w Wenecji), Emanuelle Seigner, Krystyna Janda (Złota Palma w Cannes), Jerzy Stuhr, Janusz Gajos, Wojtek Smarzowski i wielu innych. 

 

17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest odbędzie się w dniach 19–27 października 2019 roku w Toruniu. Więcej informacji znajdziecie w naszym serwisie internetowym www.tofifest.pl oraz na naszym Facebooku.

Czytany 372 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 sierpień 2019 16:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama