piątek, 28 luty 2020 12:41

"Wielka improwizacja" w radiowej Dwójce

W przeddzień 83. urodzin radiowa Dwójka przypomni „Wielką improwizację” Wojciecha Tomczyka, czyli słuchowisko, które zdobyło Grand Prix Festiwalu „Dwa Teatry 2019” w Sopocie. Radiowy spektakl wyreżyserował Janusz Zaorski, a wystąpili w nim m.in. Piotr Fronczewski, Jerzy Radziwiłowicz i Andrzej Mastalerz. Emisja w sobotę 29 lutego o godz. 19.00.

Opublikowano w Artykuły
środa, 14 maj 2014 10:39

Pojedynek pokoleń w PR II

W najbliższy poniedziałek, 19 maja o godz. 18.00, gośćmi radiowej Dwójki w Studiu im. Władysława Szpilmana będą: Grzegorz Jarzyna – jeden z najważniejszych twórców polskiego teatru oraz aktor młodego pokolenia znany szerokiej publiczności z filmów: „Jesteś Bogiem” i „Chce się żyć” – Dawid Ogrodnik.

Opublikowano w Artykuły
Strona 15 z 15

Reklama


Reklama

Reklama