cinema.pl Artykuły

niedziela, 18 czerwiec 2017 12:00

VOLTA w Kinie Atlantic

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

25 czerwca (niedziela), o godz. 18:00 odbędzie się pokaz specjalny filmu "Volta" w Kinie Atlantic.Po pokazie odbędzie się dyskusja w której udział wezmą:

reżyser - Juliusz Machulski

aktorzy: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska oraz Andrzej Zieliński.

Spotkanie poprowadzi Krzysztof Varga.


Przekręt w rozmiarze KINGSAJZ prosto od prawdziwego mistrza polskich komedii, który nie waha się grać VABANK! „Volta” to nowa komedia JULIUSZA MACHULSKIEGO – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie gwiazdorska obsada, jakiej jeszcze u niego nie było: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą Andrzej Zieliński, Jacek Braciak, Michał Żurawski, Tomasz Kot, a także ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura i Robert Więckiewicz. Sensacyjne zwroty akcji, doskonała intryga, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe – czyli Machulski w najlepszej formie.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal, a nie jakaś tam „słaba płeć”!

 

 

Program spotkania:

18:00  pokaz filmu

20:00 - 20:45 dyskusja

Czytany 704 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 czerwiec 2017 14:03

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama