cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 20 marzec 2017 23:30

Czy Mateusz Rzeźniczak jest do wzięcia?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy Mateusz Rzeźniczak jest do wzięcia? Przystojniak z "Niani w wielkim mieście" zdradza, czy spotkał już wybrankę serca!Mateusz Rzeźniczk, którego możemy oglądać obecnie w nowym serialu Polsatu „Niania w wielkim mieście”, w wywiadzie dla "Gali" zdradził, czy spotkał już prawdziwą miłość i czy porównuje dziewczyny do mamy.

- Moje dziewczyny to były wspaniałe osobowości. Każdy związek uczył mnie czegoś nowego. Popełniałem błędy, a potem wyciągałem wnioski. Na razie nie myślę o relacji na całe życie, chociaż kiedyś chciałbym mieć rodzinę. Nie spotkałem kobiety, z którą chciałbym takie życie zbudować i która chciałby podjąć to wyzwanie ze mną - powiedział aktor, którego już w najbliższy wtorek, o godzinie 21:35, będziemy mogli zobaczyć jako Mariusza, byłego chłopaka Dany, w serialu "Niania w wielkim mieście".

Mateusz Rzeźniczak zdradził również, czy porównuje dziewczyny do swojej mamy.

- Nie, chyba nie wytrzymałbym związku z osobą równie stanowczą jak moja mama - ze śmiechem przyznaje aktor.

Mateusz Rzeźniczak to świeża krew i jeden z najciekawszych debiutów młodego pokolenia. Obdarzony jest niezwykłym wdziękiem oraz urodą  gwiazd polskiego kina międzywojennego. Aktualnie możemy go zobaczyć w filmie Andrzeja Wajdy pt. "Powidoki". W serialu "Niania w wielkim mieście" Mateusz gra byłego chłopaka Dany (Magdalena Lamparska), przystojnego fotografa. Jest typem złotego chłopca, który nie przejmuje się kłopotami i zwykle spada na cztery łapy. Czy Dana wybaczy zdradę Mariuszowi? A o swoim bohaterze mówi Mateusz Rzeźniczak, czy utożsamia się z Mariuszem?

- On wciąż walczy o Danę. Gdy mnie kobieta powie "nie", a wiem, że mam grzeszki na sumieniu, to się wycofuję. Mój bohater mocno wierzy w to, że uda mu się odzyskać ukochaną. Podobno w miłości trzeba czasem schować dumę do kieszeni- mówi aktor

Czy Mariuszowi z serialu "Niania w wielkim mieście" uda się odzyskać zaufanie Dany? Przekonamy się niebawem. Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" we wtorek 21 marca, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Dodatkowo przesyłam zdjęcia Mateusza Rzeźniczaka i będę bardzo wdzięczna za publikację.

Czytany 679 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 20 marzec 2017 23:36

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama