cinema.pl Artykuły

czwartek, 07 maj 2015 12:49

ArtBuzz za kilka dni rusza w Krakowie

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

ArtBuzz to krakowski festiwal branży kreatywnej, w trakcie którego specjaliści z Polski i zagranicy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi. Warsztaty i prelekcje organizowane w ramach wydarzenia są zawsze bezpłatne. Tematyka dotychczasowych edycji ArtBuzza dotyczyła głównie grafiki cyfrowej, w tym roku będzie również mowa o fotografii, filmie i muzyce. 

 

Szósty ArtBuzz potrwa od 22 do 24 maja włącznie. Pierwszy dzień Festiwalu, piątek, poświęcony będzie warsztatom - uczestnictwo w nich będzie wymagać wcześniejszej darmowej rejestracji. Z kolei wstęp na sobotnie i niedzielne prelekcje będzie całkowicie wolny. ArtBuzzowe wydarzenia odbędą się w budynku Centrum Dydaktyki AGH. Uwieńczeniem Festiwalu będzie after party, podczas którego każdy będzie mógł porozmawiać z prelegentami "po godzinach".

Organizatorem ArtBuzza jest SKN MediaFrame działające przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Szczegóły dotyczące programu Festiwalu na bieżąco pojawiają się na jego oficjalnym facebookowym profilu:

www.facebook.com/ArtBuzz

Czytany 1487 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 18:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama