cinema.pl Artykuły

czwartek, 25 lipiec 2013 17:01

Podniebna podróż

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przedstawiamy Ripslingera i El Chu – bohaterów najnowszej animacji Disneya „Samoloty”. Niekwestionowany mistrz wyścigów powietrznych Ripslinger i napędzany pasją ścigania El Chu już niedługo zabiorą widzów w pełną niezapomnianych przygód podniebną podróż dookoła świata.

„Samoloty” w kinach od 15 sierpnia.

Video jest dostępne:

You Tube:

http://youtu.be/w_EcFUSrYbo - Ripslinger

http://youtu.be/dsyRWHhFxdg - El Chu

Ripslinger

Swoich zwycięstw sam nie potrafi zliczyć, otaczają go rzesze fanów. Ripslinger to niekwestionowany mistrz wyścigów powietrznych – i ma tego pełną świadomość. Jednak mimo niebotycznego budżetu i najnowocześniejszego sprzętu, champion nie gra fair, zwłaszcza wobec prowincjonalnego aeroplanu z zerowym doświadczeniem w wyścigach. Dusty nie mieści się w wyobrażeniach Ripslingera o sporcie i sama jego obecność doprowadza jego paliwo do wrzenia. A jeśli brak doświadczenia nie wyeliminuje beniaminka z wyścigu, to w rozległym imperium mistrza znajdzie się zawsze kilku typków spod ciemnej gwiazdy, którzy chętnie się tym zajmą.

El Chu

Intensywnemu czarowi El Chu nie sposób się oprzeć, nie dziwi zatem wielkość jego legendy w rodzinnym Meksyku. Napędza go pasja ścigania się oraz fantazje o wciąż nieuchwytnej Rochelle. Ten podniebny Casanova nie zna słowa umiar – jego potężny głos i charyzma są tak wielkie, jak jego ponadwymiarowy silnik. Nawet najbliżsi znajomi nie wiedzą, co jest prawdą, a co tylko legendą o El Chu, ale pewne jest tylko jedno: w wyścigi wkłada całe swoje serce i wielki talent.

 

O niebo wyżej niż „Auta”
Po ogromnym sukcesie produkcji „Auta” i „Auta 2” Disney zaprasza w podniebną podróż w filmie „Samoloty”.
Dusty, samolot rolniczy, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do uczestników zawodów nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na…lęk wysokości. Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty spełnia swoje marzenia i poszybuje ku przygodzie życia.

„Samoloty” to niezwykły film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne.

Czytany 506 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 lipiec 2013 17:02

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama