cinema.pl Artykuły

sobota, 09 marzec 2024 19:16

Marcowa aktualizacja PREMIER CANAL+

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

RÓŻYCZKA 2, FERRARI, POLOWANIE, PSZCZELARZ i nie tylko – marcowa aktualizacja PREMIER CANAL+

 

 

W marcu do oferty PREMIERY CANAL+ trafią dwa polskie, trzymające w napięciu thrillery polityczne: kontynuacja świetnie przyjętego filmu RÓŻYCZKA 2 oraz POLOWANIE. Na fanów biografii czekać będzie film FERRARI, o twórcy tej uznanej marki samochodowej i zespołu wyścigowego Formuły 1. Te i inne produkcje będą dostępne w serwisie PREMIERY CANAL+.

 

• Małe miasteczko, sekrety, manipulacje medialne i korupcja. Czy głównemu bohaterowi uda się poprawić losy mieszkańców? – POLOWANIE
• Druga część przejmującego filmu o miłości, polityce i trudnych wyborach moralnych – RÓŻYCZKA 2
• Ekranizacja fragmentu biografii Enzo Ferrari, legendarnego kierowcy wyścigowegotwórcy marki samochodowej i potęgi Formuły 1 – FERRARI
• Thriller sensacyjny, w którym agent tajnej jednostki specjalnej porzuca emeryturę, by rzucić wyzwanie potężnej organizacji przestępczej – PSZCZELARZ 

 

Polowanie, thriller, polityczny, w ofercie od 01.03

 

Wys: Michał Czernecki, Magdalena Walach, Andrzej Andrzejewski, Artur Barciś

 

W każdym miasteczku kryją się sekrety, a Michał Król (Michał Czernecki) przekonuje się o tym na własnej skórze, gdy zostaje burmistrzem. Walka z korupcją, oszustwami finansowymi i manipulacjami medialnymi staje się jego codziennością. Musi bronić się przed atakami tych, którzy czują się zagrożeni przez jego działania. W pewnym momencie zaczyna obawiać się o życie swoje i bliskich. Mimo trudności pracuje dla dobra społeczności lokalnej. Niestety, będzie musiał zapłacić za to wysoką cenę.

 

Różyczka 2, dramat, thriller, polityczny, w ofercie od 07.03 

Wys: Magdalena Boczarska, Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Jacek Braciak 

Akcja drugiej części filmu "Różyczka" rozgrywa się współcześnie. Główną bohaterką jest Joanna Warczewska (Magdalena Boczarska), córka znanej już widzom Kamili, odnosząca sukcesy jako europosłanka. Nagle jej mąż ginie w zamachu terrorystycznym, a ona niedługo później otrzymuje niespodziewaną propozycję startu w wyborach prezydenckich. Gdy podejmuje to wyzwanie zaczyna otrzymywać kompromitujące zdjęcia i dokumenty dotyczące jej bliskich. Szantażysta domaga się ogromnej sumy pieniędzy za nieupublicznianie materiałów. Joanna postanawia jednak stanąć twarzą w twarz z prawdą dotyczącą przeszłości swojej rodziny.

 

Ferrari, biograficzny, dramat, w ofercie od 14.03 

Wys: Adam Driver, Penelope Cruz, Shailene Woodley, Patrick Dempsey, Jack O’Connell 

Enzo Ferrari (Adam Driver), niegdyś kierowca rajdowy, założyciel fabryki samochodów wyścigowych i sportowych stoi u progu bankructwa. Firma, którą prowadzi wraz z żoną Laurą(Penelope Cruz), straciła zainteresowanie klientów. Śmierć syna skłania Enzo do podjęcia się szalonego wyzwania. Postanawia wziąć udział w Mille Migliarajdzie samochodowym wiodącym przez całe Włochy. Wyczerpujący, ponad 1500 kilometrowy, wyścig jest jedyną szansą na ocalenie firmy. Czy uda mu się wygrać i ocalić nie tylko firmę, ale i rodzinę?

 

Pszczelarz, akcja, w ofercie od 28.03 

WysJason StathamEmmy Raver-LampmanBabak Bobby Naderi, Joshua Ryan Hutcherson, Jeremy Irons

Clay (Jason Statham) wiedzie spokojne życie na wsi, doglądając pszczół. Gdy jego przyjaciółkaodbiera sobie życie, powraca do pozostawionej rzeczywistości z pragnieniem zemsty. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której wpływy sięgają samej władzy. Niestety, jego powrót z życia na wsi zaniepokoi niebezpiecznych ludzi na wysokich stanowiskach, którzy dobrze znają jego przeszłość. A ta jak się okazuje, jest pełna mrocznych tajemnic, które Clay był pewien, iż są znane tylko jemu.

Czytany 42 razy Ostatnio zmieniany sobota, 09 marzec 2024 19:46

Media

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama