cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 listopad 2023 17:32

Julia na HBO MAX

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Serial "Julia" z genialną Sarah Lancashire można już oglądać w HBO Max!Nieustraszona szefowa kuchni i autorka książek kulinarnych - Julia Child powraca na platformę HBO Max. Już dziś można obejrzeć trzy pierwsze odcinki drugiego sezonu serialu.
Read more

Program Julii zdobywa coraz większą popularność, a bohaterka serialu musi zmierzyć się z coraz większą sławą. Co to oznacza dla niej samej, jej zespołu oraz samego programu?

W drugim sezonie serialu Julia wraz z oddanym mężem Paulem wracają ze swojego domu w Simca we Francji. Szybko okazuje się, że sukces może zmienić wszystko. Nie tracąc swej pogody ducha bohaterka wraz ze współpracownikami próbuje poradzić sobie z WGBH, Białym Domem i pewnym zagrożeniem z przeszłości. Jednocześnie przewodzi też publicznej telewizji oraz konfrontuje się z problemami społecznymi aktualnymi również dzisiaj.

Obsada: Sarah Lancashire, David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Fran Kranz, Fiona Glascott, Robert Joy.

Twórcy: produkcja: Lionsgate i 3 Arts Arts Entertainment, showrunner i producent wykonawczy: Chris Keyser, twórca serialu i producent wykonawczy: Daniel Goldfarb, producenci wykonawczy: Erwin Stoff z 3 Arts Entertainment, Kimberly Carver, Charles McDougall, Donna Bloom i Erica Lipez, producent konsultujący z ramienia The Julia Child Foundation for Gastronomy and the Culinary Arts: Todd Schulkin.

Czytany 132 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 listopad 2023 17:49

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama