cinema.pl Artykuły

niedziela, 19 listopad 2023 16:56

"Noc Dziękczynienia" z najseksowniejszym mężczyzną 2023 roku!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Już 24 listopada w kinach pojawi się „Noc Dziękczynienia” – horror, który wyszedł spod ręki absolutnego mistrza gatunku. Eli Roth, twórca takich klasycznych filmów grozy, jak „Hostel” (2005) i „Hostel II” (2007), obsadę do swej nowej produkcji zebrał bardzo szybko. Pierwszy do projektu dołączył Patrick Dempsey, który objął rolę szeryfa Newlona. Zadanie jego bohatera jest nie do pozazdroszczenia: musi poprowadzić śledztwo w sprawie zatrzęsienia makabrycznych zgonów.

 

Aktor, okrzyknięty w listopadzie przez magazyn „People” najseksowniejszym mężczyzną 2023 roku, wymienił dwa powody, dla których postanowił wziąć udział w tym przedsięwzięciu: – Mój syn chciał, żebym zrobił horror, a ja chciałem nosić mundur. Dempsey, doskonale znany widzom przebojowego serialu „Chirurdzy”, zdobył popularność w filmach przeznaczonych dla młodej publiczności. Choć teraz, jak stwierdził, jest już „po drugiej stronie”, dobrze pamięta, co motywuje nastoletnią obsadę do wytężonego wysiłku na planie. Tak wspominał pracę z młodszymi kolegami i koleżankami po fachu przy „Nocy Dziękczynienia”: – Fajnie było patrzeć, jak rozkwitają ich talenty i jak pracują jako zespół i stają się przy tym przyjaciółmi. Ta chemia naturalnie przenosiła się na ekran.

Dempseyowi w filmie partnerują m.in.: Gina Gershon („Showgirls”), gwiazda TikToka Addison Rae („Cały on”) oraz Rick Hoffman (serial „W garniturach”).

Prawdziwa uczta dla fanów horrorów! Mieszkańcy miasta Plymouth, kolebki Święta Dziękczynienia, porzucają tradycyjne, rodzinne zgromadzenia, by celebrować kolejne święto – konsumpcyjny Black Friday. Żądza posiadania doprowadza do tragicznych w skutkach zamieszek, które stają się viralowym hitem w sieci.

Rok później tajemniczy seryjny zabójca, znany jako John Carver, w akcie zemsty postanawia wybić mieszkańców Plymouth jednego po drugim, zgodnie z niepojętym, złowrogim planem. Czy uda się ująć zagadkowego sprawcę, czy też starannie dobierane ofiary pełnić będą rolę gości przy jego wynaturzonym, dziękczynnym stole?

„Noc Dziękczynienia” w kinach od 24 listopada!
 

Zwiastun PL z YouTube: https://youtu.be/xPIi16yCtBQ     

Serwis prasowy Forum Film Poland: https://mab.to/2zmluInvAKPn6

Strona www: http://www.forumfilm.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/forumfilm

Instagram: https://www.instagram.com/forumfilmpoland/

Twitter: https://twitter.com/ForumFilm_PL

 

 

B.B. PR dla Forum Film Poland

Czytany 252 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 listopad 2023 17:01

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama