cinema.pl Artykuły

niedziela, 19 listopad 2023 13:16

Zwariowany i mroczny serial z Anthonym Mackiem

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Bezczelny outsider otrzymuje szansę na lepsze życie, ale tylko pod warunkiem, że uda mu się dostarczyć tajemniczą paczkę przez postapokaliptyczne pustkowia. Pełna czarnego humoru, adrenaliny i akcji produkcja scenarzystów "Zombieland" i "Deadpoola" jest już dostępna w HBO Max.W postapokaliptycznym świecie Twisted Metal, John Doe (w tej roli Anthony Mackie), mleczarz i świetny kierowca, cierpi na amnezję. Jego jedynym wspomnieniem z dzieciństwa jest zdjęcie przedstawiające rodzinę. Zarabia na życie pracując jako dostawca i spędza dużo czasu jeżdżąc swoim ukochanym samochodem – Evelyn. Gdy pewnego dnia dociera do San Francisco, po raz pierwszy zostaje zaproszony do środka i otrzymuje propozycję, by zamieszkać wewnątrz murów. Wszystko to pod warunkiem, że dostarczy pewną przesyłkę. Trudność polega na tym, że droga po nią prowadzi do Nowego Chicago. Tej trasy jak dotąd nikomu nie udało się pokonać, a John ma tylko 10 dni, by wywiązać się z tego trudnego zadania.

"Twisted Metal" to wypełniona pościgami i humorem historia, której tempo wciąga widza już od pierwszych minut.  Za scenariusz odpowiadają specjaliści od najlepszego kina akcji. Duet, Rhett Reese oraz Paul Wernick, stworzył wcześniej takie hity jak Zombieland i Deadpool. Serial powstał na podstawie sprzedanej w milionach egzemplarzy serii gier wideo od Playstation. Cały sezon składa się z 10 odcinków. Wszystkie są już dostępne w HBO Max.

W obsadzie serialu znaleźli się między innymi: Anthony Mackie, Stephanie Beatriz, Thomas Haden Church, Will Arnett, Samoa Joe, Neve Campbell.

Czytany 123 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 19 listopad 2023 13:18

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama