cinema.pl Artykuły

środa, 15 listopad 2023 22:23

9 sezonu jednego z ulubionych seriali medycznych

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Romance TV zaprasza w grudniu na premierę 9 sezonu jednego z ulubionych seriali medycznych widzów, czyli „Diagnozy Betty”. Od 5 grudnia, od poniedziałku do piątku o godz. 13:25 i 21:55 stacja pokaże nowe odcinki w których poznamy dalsze losy siostry Betty.


Doktor Stern i siostra Betty wracają z Monachium; są pełni entuzjazmu. Stern cieszy się, że ich związek zacznie się od nowa, nie chce jednak naciskać na Betty. Ta z kolei nie może przestać myśleć o Monachium… Jest w rozterce. Czy ma starać się o wolne miejsce? Co jeszcze czekać będzie na widzów serialu? Romance TV zaprasza na 11 odcinków najnowszego sezonu.
Diagnoza Betty – premiera 11 odcinków 9 sezonu

Betty wciąż zastanawia się czy aplikować na wolne stanowisko w Monachium. Czy będzie potrafiła odwrócić się od Aachen i zespołu Karlsklinik? Ava jest zaskoczona Mią, ponieważ jest kapryśna i nieskoncentrowana. Jest zszokowana wiadomością o ciąży Mii i stara się zlecać jej jedynie lekkie prace na oddziale. To z kolei podsyca nieufność Mechthild. Czy uda się dotrzymać tajemnicy? Sara Berger upadła i wymaga operacji. Nie chce przyznać, że jej choroba Parkinsona uległa wyraźnemu pogorszeniu. Czy Sarze uda się pokonać lęki o przyszłość i przyjąć pomoc?

Willi Peters, emeryt i miłośnik koni, ma przepuklinę, która powoduje komplikacje. Pobyt w Karlsklinik zupełnie mu nie odpowiada, ponieważ przyjmuje on zakłady online, a dziś jest wielki wyścig. Willi nie chce stracić swoich dochodów, zakłada w swoim pokoju prowizoryczny sklep bukmacherski i przekonuje połowę pracowników, aby obstawiali u niego zakłady…

Czytany 88 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 listopad 2023 22:44

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama