cinema.pl Artykuły

piątek, 27 październik 2023 22:57

Straszny weekend w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Animowana komedia z dreszczykiem emocji, w której trójka dzieciaków przeżyje największą przygodę w życiu; dziewczyna z Kalifornii, która po uderzeniu meteoru rośnie i trafia do tajnej placówki rządowej oraz dwaj przyjaciele na tropie skarbu, którzy przez przypadek sprowadzają potwory do swojego sąsiedztwa. W ten weekend AXN pokaże 3 familijne hity dla miłośników Halloween: Straszny dom, Potwory kontra obcy i Gęsia skórka 2.


Straszny dom to animowana komedia z dreszczykiem dla młodszych i starszych widzów, w której trójka dzieciaków ma okazję przeżyci największą przygodę życia. Dwunastoletni DJ i jego przyjaciel Serdel wciąż myślą o tym, że po drugiej stronie ulicy, w domu starego pana Nebbercrackera, dzieje się coś dziwnego. DJ widzi, jak ponuro wyglądający dom połyka wszystko, co znajdzie się w jego pobliżu - zabawki, zwierzęta a nawet ludzi. Chłopcy wiedzą, iż okolicznym mieszkańcom zagraża wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza, że nadchodzi Halloween i wiele dzieci zapuka do drzwi tajemniczego domu, prosząc o słodycze. DJ i Serdel próbują ostrzec dorosłych… Premiera filmu Straszny dom w sobotę 28 października o godz. 11:00 w AXN.

Potwory kontra obcy to znakomita animacja 3D dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez... meteor. Po wypadku rośnie do niewiarygodnych rozmiarów 49 stóp. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą. Film Potwory kontra obcy w sobotę 28 października o godz. 12:55 w AXN.

W filmie Gęsia skórka 2 dwóch młodych bohaterów, Sonny (Jeremy Ray Taylor) i Sam (Madison Iseman), szuka w śmieciach innych osób skarbów. Pewnego dnia trafiają do opuszczonego domu, gdzie przez przypadek otwierają manuskrypt „Gęsiej skórki” czym przywołują różne przerażające stwory. Ich miastu nagle zagraża niebezpieczeństwo. Z pomocą w walce z potworami przychodzi chłopakom siostra Sonny'ego, Sarah (Madison Iseman). Premiera filmu Gęsia skórka w niedzielę 29 października o godz. 11:30 w AXN.

Czytany 88 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 październik 2023 23:21

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama