cinema.pl Artykuły

piątek, 27 październik 2023 22:44

"Zakonnica II" prosto z kina do HBO Max

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kinowy przebój "Zakonnica II" trafi do HBO Max już 27 października. To idealna pozycja dla wszystkich wielbicieli horrorów. Miłośnicy tego gatunku znajdą tego dnia w serwisie również pierwszą część serii. W HBO Max można też oglądać "Egzorcystę papieża", horror w którym w rolę tytułową wciela się zdobywca Oscara Russel Crowe."Zakonnica II" jest kontynuacją najbardziej kasowej odsłony z uniwersum "Obecności". To najlepiej zarabiająca franczyza z gatunku horror w historii, z ponad 2 miliardami dolarów na koncie. Na całym świecie cztery tytuły z cyklu zarobiły ponad 300 milionów dolarów każdy. "Zakonnica" jest najlepiej zarabiającym filmem z tego cyklu.

Rok 1956, Francja. Pewien ksiądz zostaje zamordowany. Zło rozprzestrzenia się po świecie. Tymczasem siostra Irene raz jeszcze staje twarzą w twarz z Valak, demoniczną zakonnicą.

Obsada: Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Storm Reid, Anna Popplewell, Bonnie Aarons i inni.

Twórcy: reżyseria: Michael Chaves, scenariusz: Ian Goldberg i Richard Naing oraz Akela Cooper, pomysł: Akela Cooper, twórca postaci: James Wan i Gary Dauberman, produkcja: Peter Safran z The Safran Company i James Wan z Atomic Monster, producenci wykonawczy: Richard Brener, Dave Neustadter, Victoria Palmeri, Gary Dauberman, Michael Clear, Judson Scott i Michael Polaire, autor zdjęć: Tristan Nyby, scenograf: Stéphane Cressend, montaż: Gregory Plotkin, efekty wizualne: Sophie A. Leclerc, projekt kostiumów: Agnès Béziers, autor muzyki: Marco Beltrami.

Premiera "Zakonnicy II" i "Zakonnicy" 27 października. Film "Egzorcysta papieża" jest już dostępny w HBO Max.

Czytany 276 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 październik 2023 22:48

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama