cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 wrzesień 2023 22:25

Czy „After 5. Na zawsze” to wielki finał?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy to naprawdę koniec historii miłosnej Hardina i Tessy?Już dziś do polskich kin wchodzi „After 5. Na zawsze”. Dla fanów serii mamy wspaniałą niespodziankę. 15 września w 113 kinach w całej Polsce odbędą się maratony filmowe serii „After”. Zapraszamy do: Helios, Cinema City i Multikino oraz do kilku kin jednosalowych.
Fani serii nie mogą się doczekać najnowszej odsłony romantycznej sagi. Czy Hardinowi (Hero Fiennes Tiffin) uda się przeprosić Tessę (Josephine Langford)? Czy piąta część będzie tą ostatnią, jak sugeruje plakat filmowy. Czy to naprawdę wielki finał? Znamy odpowiedź.
 
Możliwe scenariusze
Twórcy „After” zostawili sobie otwartą furtkę. Istnieją dwie możliwości kontynuowania serii opartej na książkach Anny Todd. Pisarka opublikowała tom pod tytułem „Before”, który jest prequelem historii miłosnej i opowiada głównie o Hardinie oraz jego podbojach miłosnych. Media spekulują, że w planach jest też kontynuacja serii, w której będziemy mogli śledzić… losy dzieci Tessy i Hardina, czyli Emery'ego i Audena oraz ich kuzynki, Addy. Mówi się jednak, że w takim filmie nie zobaczymy już aktorów, grających do tej pory główne postaci. Dlaczego? Hero i Josephine są po prostu za młodzi. Biorąc pod uwagę skok w czasie, na ekranie będą musieli pojawić się inni aktorzy.
 
Co wydarzy się w „After 5. Na zawsze”?

W piątej części „After” Tessa (Josephine Langford) i Hardin (Hero Fiennes Tiffin) nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Ona poświęca się pracy i przelotnym romansom. On po sukcesie swojej pierwszej książki korzysta z uroków popularności i imprezuje, próbując zapomnieć o ukochanej.
Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie (Mimi Keene), Hardin wyjeżdża za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans, ale pojawiają się też kłopoty. Uwieczniona na wideo namiętna schadzka z dziewczyną wycieka przecież do Internetu. Hardin próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu, że im dalej jest od dawnej ukochanej, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Czy jest jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

Zobacz zwiastun: AFTER 5. NA ZAWSZE

https://www.youtube.com/watch?v=nCDdg-r6mxM

Reżyseria: Castille Landon („After. Ocal mnie”, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”)

Obsada: Hero Fiennes Tiffin („After” - cykl, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Tunel”, „Milczenie”), Josephine Langford („After” - cykl, „Into the Dark - serial”, „Moxie”), Stephen Moyer („Czysta krew” – serial, „After 4. Bez siebie nie przetrwamy”), Mimi Keene („Sex Education” - serial, „Tolkien”, „Ścigane”).

Gatunek: romans
Produkcja: USA 2023
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films
W kinach od 15 września 2023

Czytany 247 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 wrzesień 2023 22:51

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama