cinema.pl Artykuły

czwartek, 14 wrzesień 2023 22:20

Prezentujemy plakat przewrotnego thrillera

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

PREZENTUJEMY PLAKAT PRZEWROTNEGO THRILLERA „NIEBEZPIECZNY KOCHANEK" NA PODSTAWIE WIRALOWEGO OPOWIADANIA OPUBLIKOWANEGO W „NEW YORKER" 



Pełen elektryzującego napięcia i niepozbawiony czarnego humoru, prowokacyjny portret współczesnego randkowania, które z jednej strony kusi ekscytacją, ale z drugiej niesie poważne zagrożenie. Ten wciągający thriller został zainspirowany opowiadaniem opublikowanym na stronach prestiżowego „New Yorkera", które w ciągu jednej nocy stało się największym wiralowym fenomenem literackim w historii i łącznie zostało przeczytane w rekordowej liczbie 2 milionów razy. „Niebezpieczny kochanek" to niezwykle aktualny w dzisiejszych czasach film, który z pewnością wywoła gorące dyskusje po seansie. Tylko w kinach od 13 października.

W rolach głównych zobaczymy: główną aktorkę uhonorowanego trzema Oscarami hitu „CODA" (Emilia Jones) oraz Nicholasa Brauna, znanego z obsypanego nagrodami serialu „Sukcesja". Wśród obsady aktorskiej znaleźli się również: gwiazda Davida Lyncha – Isabella Rossellini („Dzikość serca", „Blue Velvet") i znany z serialu Marvela – Fred Melamed („WandaVision"). Producentką jest Helen Estabrook („Whiplash") a reżyserką Susanna Fogel – nominowana do nagrody Primetime Emmy, współautorka scenariusza „Szkoły melanżu" w reżyserii Olivii Wilde.

20-letnia Margot (Emilia Jones) jest atrakcyjną studentką, która dorabia pracując w kinie. Pewnego dnia spotyka tam kilkanaście lat od niej starszego miłośnika filmów – Roberta (Nicholas Braun). Ich rozmowa szybko zaczyna przypominać flirt, a następnie przeradza się w angażującą i ekscytującą wymianę SMS-ów. Robert wydaje się być interesujący, a ich relacji coraz bliżej do kuszącego romansu. Więź między nimi wymyka się jednak spod kontroli. Dziewczyna z jednej strony widzi Roberta jako czarującego, ale z drugiej strony zaczyna wyczuwać z jego strony zagrożenie. Pewnego wieczoru, gdy Margot poczuje narastającą niepewność i brak zaufania do Roberta, zdarzy się coś, co zmieni ich życie na zawsze.

TYLKO W KINACH OD 13 PAŹDZIERNIKA
https://www.youtube.com/watch?v=Q8tGzd38dkE

Gatunek: thriller psychologiczny

Produkcja: Francja, USA 2023

Reżyseria: Susanna Fogel („Szpieg, który mnie rzucił")

Scenariusz: Michelle Ashford („Masters of Sex", „Pacyfik")

Obsada: Emilia Jones („CODA", „Młodość", „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"), Nicholas Braun („Sukcesja"), Isabella Rossellini („Joy", „Dzikość serca", „Blue Velvet"), Geraldine Viswanathan („Strażnicy cnoty"), Hope Davis („Sukcesja", „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów"), Fred Melamed („WandaVision", „Dyktator")

Czytany 228 razy

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama