cinema.pl Artykuły

niedziela, 02 lipiec 2023 14:25

Uwielbiany owczarek Collie powraca na duży ekran!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Przed wami pełna zagadek, akcji i emocji kontynuacja przygód najwierniejszego psa świata. Poprzednią część, opartą na motywach bestsellerowej książki Erica Knighta, zatytułowaną „Lassie, wróć!", zobaczyło w polskich kinach ponad 300 000 widzów. Tym razem uwielbiany przez wszystkich owczarek szkocki długowłosy (czyli rasa znana również pod nazwą „collie") wraz ze swoim ukochanym opiekunem wyruszą na poszukiwanie zaginionego czworonoga. Nie będzie tu miejsca na uganianie się za własnym ogonem. Szykuje się niezwalniająca tempa przygoda dla całej rodziny bez względu na wiek! „Lassie. Nowe przygody" od 28 lipca - tylko w kinach.


Rozpoczynają się letnie wakacje! W tym roku Flo nie chce się jednak rozstawać z ukochanym psem Lassie. Zamiast spędzić wczasy na Gran Canarii z rodzicami, chłopiec i jego kudłaty towarzysz wyruszają wraz z przyjacielem rodziny Gerhardem w podróż na farmę ciotki Flo. Kobieta mieszka tam ze swoimi dziećmi i sunią rasy Jack Russell Terrier. Kiedy Flo i nowi znajomi dowiadują się o znikających w wiosce psach postanawiają się tym zainteresować. Prawdziwe zmartwienie przychodzi, gdy tracą z oczu Lassie i ukochaną suczkę cioci. Okazuje się, że ktoś włamał się do domu i porwał małego czworonoga! Trójka przyjaciół wraz ze szczęśliwie znalezioną Lassie wyrusza na poszukiwanie złodziei i ratunek małego pieska.

https://www.youtube.com/watch?v=G6XUGblFjbQ

Gatunek: familijny/przygodowy

Produkcja: Niemcy 2023

Reżyseria: Hanno Olderdissen („Lassie, wróć!", „Pędzące serce")

Obsada: Nico Marischka („Lassie, wróć!"), Anna Lucia Gualano („Wygnanie"), Justus von Dohnányi („Eksperyment", „Upadek", „Jakub kłamca")

Głosów użyczyli: Flo – Krzysztof Tymiński, Kleo – Zofia Nowosielska, Henri – Stefan Kubiak, Sophie – Laura Bączkiewicz, Kornelia – Lidia Sadowa, Gerhard – Krzysztof Dracz, Daniela – Zuzanna Galia, Dustin – Maciej Więckowski, Bianca – Katarzyna Kozak

Premiera: 28 lipca 2023 roku

Czytany 243 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 02 lipiec 2023 14:28

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama