cinema.pl Artykuły

czwartek, 25 maj 2023 10:21

Misje specjalne w czerwcu w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Premiera serialu FBI: Most Wanted, jeden z największych hitów telewizyjnych wszech czasów, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz filmy Red Eye i Jumper.


Jednostka specjalna FBI na tropie najbardziej poszukiwanych przestępców w Ameryce; zespół badający miejsca najbardziej tajemniczych zbrodni w Las Vegas; niewinna kobieta wplątana w próbę zamachu terrorystycznego oraz bohater, który odkrywa, że posiada moc teleportacji w dowolne miejsce na Ziemi. W czerwcu AXN przygotował dla widzów nowy serial FBI: Most Wanted, jeden z największych hitów telewizyjnych wszech czasów, CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas oraz filmy Red Eye i Jumper.

FBI: Most Wanted to trzymający w napięciu serial, który koncentruje się na grupie zadaniowej, tropiącej notorycznych przestępców z listy najbardziej poszukiwanych FBI. Doświadczony agent Jess LaCroix (Julian McMahon) nadzoruje wykwalifikowany zespół, który działa jako mobilna tajna jednostka. Jej agenci są na ciągłej misji w terenie, ścigając tych, którzy desperacko chcą uniknąć sprawiedliwości. Premiera serialu FBI: Most Wanted w poniedziałek 19 czerwca o 22:00. Kolejne odcinki serialu w każdy poniedziałek o 22:00 w AXN.

Akcja serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas rozgrywa się w mieście grzechu w amerykańskim stanie Nevada. Grupa śledczych: Gil Grissom (William Petersen), Jim Brass (Paul Guilfoyle), Catherine Willlows (Marg Helgenberger), Nick Stokes (George Eads), Warrick Brown (Gary Dourdan), Sara Sidle (Jorja Fox) przy użyciu nowoczesnych technologii i własnych umysłów rozwikłuje kryminalne zagadki zabójstw, zaginięć i innych przestępstw. Pomagają im w tym specjalista od analiz DNA Greg Sanders (Eric Szmanda), koroner dr Al Robbins (Robert David Hall) oraz dowody. Serial CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas w poniedziałek 5 czerwca o godz. 19:10 (dwa odcinki). Kolejne odcinki od poniedziałku do piątku o 19:10 (dwa odcinki) w AXN.

https://www.youtube.com/watch?v=x2ZEqwbGkBo

W filmie Red Eye Lisa Reisert zarządza ekskluzywnym hotelem w Miami. Z powodu wydarzeń z przeszłości unika kontaktów z mężczyznami, nawet z własnym ojcem. Wracając z pogrzebu babci, Lisa poznaje na lotnisku ujmującego Jacksona Rippnera. Ponieważ nie znosi latania, z przerażeniem myśli o konieczności wejścia na pokład samolotu, zwłaszcza że ma lecieć nocą. Jackson zajmuje miejsce obok niej. Tuż po starcie okazuje się, że czarujący mężczyzna jest terrorystą, który planuje zabójstwo urzędnika. Jackson szantażuje Lisę - jeśli kobieta mu nie pomoże, zabije jej ojca. Premiera filmu Red Eye w sobotę 3 czerwca o 20:00 w AXN.

Film Jumper to pełna rozmachu, podnosząca poziom adrenaliny opowieść przygodowa o człowieku, który odkrywa, że w każdej chwili może się teleportować w dowolne miejsce na Ziemi. David Rice szybko jednak dostrzega, że jego wolność nie jest całkowita, nie porusza się bowiem sam. Odkrywając własne korzenie, poznaje prawdę o podobnych do niego skoczkach i tajnej organizacji pragnącej ich śmierci. Trafia w sam środek odwiecznej wojny, której celem jest unicestwienie tych, którzy jak on posiadają ten rzadki dar. Teraz tylko niezwykła moc może być dla Davida nadzieją na przetrwanie! Premiera filmu Jumper w sobotę 10 czerwca o 20:00 w AXN.

Czytany 166 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 maj 2023 10:24

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama