cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 maj 2023 22:36

Klara i Gralińska-Sakai dołączają do obsady RAGE OF STARS

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Małgorzata Klara i Mayu Gralińska-Sakai dołączają do obsady RAGE OF STARS, nowej polskiej produkcji studia LUKRA FILMS.

 

RAGE OF STARS to pełnometrażowe rozwinięcie amatorskiego, polskiego filmu science-fiction NO STARS ANYMORE. Film w 2021 roku został doceniony na 38 międzynarodowych festiwalach filmowych, wygrywając 11 głównych statuetek m.in. za najlepszy film i najlepszy debiut reżyserski.

Małgorzata Klara to doświadczona polska aktorka filmowa i teatralna, znana m.in. z roli w „Pitbull. Nowe porządki", „Planeta Singli", „Korona Królów", „Chyłka", „Przyjaciółki" czy „Najlepszy". Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Aktorka grywa również za granicą, ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w brytyjskim serialu „EastEnders" oraz w filmie „The Coldest Game".

Mayu Gralińska Sakai to utalentowana modelka, aktorka i zawodowa tancerka o japońskich korzeniach. Ma za sobą role w filmach i serialach, m.in. „Brzydula", „Barwy szczęścia", „Kogel model", „Bodo", „M jak miłość", „Usta usta", czy ostatnio w serialu Netflixa „W głębi lasu". Wystąpiła również w teledyskach Dawida Podsiadło „To co masz Ty!" oraz „Bubbletea" Quebonafide i Darii Zawiałow.

Twórcą i reżyserem filmu RAGE OF STARS jest Łukasz Róg – samouk z Rzeszowa, który po wspomnianym sukcesie NO STARS ANYMORE połączył siły z Rafałem Kaliszem - właścicielem giganta światłowodowego FIBRAIN tworząc studio filmowe LUKRA FILMS. Zdjęcia do filmu odbędą się podczas wakacji tego roku i potrwają 2 miesiące. Produkcja będzie anglojęzyczna. Premiera filmu zaplanowana jest na 2024 rok.

Główną rolę w filmie zagra brytyjska aktorka Andrea Tivadar.

 

Łukasz Róg ma za sobą filmową współpracę m.in. z Red Bull oraz Monster Energy, nagrywał teledyski dla Bring Me The Horizon, The Anix i SYMPTONE. Ostatnio tworzył filmy promocyjne dla boksera Łukasza Różańskiego, który w kwietniu tego roku został zawodowym Mistrzem Świata Federacji WBC.

 

 

Czytany 158 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 maj 2023 22:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama