cinema.pl Artykuły

wtorek, 23 maj 2023 11:42

Zdradzamy kto użyczy głosu Biedronce i Czarnemu Kotu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ucinamy spekulacje fanów i zdradzamy, kto użyczy głosu Biedronce i Czarnemu Kotu! „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film" tylko w kinach od 7 lipca!


Uchylamy rąbka tajemnicy i zapraszamy za kulisy nagrań dubbingu do jednej z najbardziej wyczekiwanych superprodukcji tego lata!

Ich głosy fani Biedronki i Czarnego Kota znają doskonale, a już 7 lipca przekonają się, że na wielkim ekranie, ten duet brzmi jeszcze lepiej!

Marta i Maksymilian oczywiście widzieli już film i podzielili się z nami wrażeniami!

Witajcie Fani Biedronki i Czarnego Kota! Z tej strony Marta Dobecka, głos Waszej polskiej Marinette. Już niedługo - dokładnie 7-go lipca - do kin wchodzi filmowa wersja naszego ulubionego serialu. Mogę Was zapewnić, że to co zobaczycie na dużym ekranie, będzie fantastycznym i niepowtarzalnym przeżyciem. Poziom emocji sięgnie zenitu! Będziemy się wzruszać, śmiać się, bać i złościć! Już nie mogę się doczekać, aż razem usiądziemy w sali kinowej i z zapartym tchem, będziemy śledzić tę wspaniałą historię. Pozdrawiam was serdecznie, Wasza Marta

Marta Dobecka – aktorka dubbingująca Marinette/Biedronkę


Cześć, Kochani! Z tej strony Wasz głos Adriena/Czarnego Kota, czyli Maksymilian Bogumił. Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na wspaniałą filmową przygodę, która już niedługo zagości w kinach i stanie się interesującym uzupełnieniem znanej Wam tak dobrze serii. Ta historia to niesamowita szansa na spotkanie nowych bohaterów, ale też ujrzenie tych już znanych w zupełnie nieznanym wydaniu. Ja nie mogę się już doczekać efektu naszej studyjnej pracy. Mam nadzieję, że do zobaczenia (i usłyszenia) już wkrótce! Kotaklizm!

Maksymilian Bogumił – aktor dubbingujący Adriena/Czarnego Kota

 

„Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film"

tylko w kinach od 7 lipca!

Osobno mogą wiele, razem mogą wszystko!


Kiedy tajemniczy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nieśmiała nastolatka przemieniona w superbohaterkę – Biedronkę. Ucząc się nowych mocy i próbując pogodzić niebezpieczną misję z obowiązkami w domu i szkole, dziewczyna łączy siły z charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości – Czarnym Kotem. Marinette nie wie jednak, że pod maską bohatera ukrywa się Adrien, jej kolega z klasy, w którym od dawna jest zakochana. Kiedy sekrety Biedronki i Czarnego Kota połączą się, a serca zaczną bić jednym rytmem, niezwykły duet zjednoczy się, by pokonać Władcę Ciem i ocalić miasto. Tak rozpocznie się przygoda, która zabierze młodych bohaterów w niezwykłą podróż od podziemnych katakumb Paryża po sięgający nieba szczyt Wieży Eiffla i pokaże, że największą siłą i bronią może być prawdziwa miłość.

 
Zwiastun teaserowy: https://youtu.be/HKGiEj8iw7I
 

Gatunek: animacja, przygodowy, fantasy

Produkcja: Francja, Japonia, Korea Południowa, 2023

Scenariusz: Bettina Lopez Mendoza, Jeremy Zag („Miraculus: Biedronka i Czarny Kot" serial)

Reżyseria Jeremy Zag

Oryginalna obsada dubbingowa: Cristina Valenzuela („Miraculus: Biedronka i Czarny Kot" serial, „Blaze i Mega Maszyny"), Bryce Papenbrook („Miraculus: Biedronka i Czarny Kot" serial, „Cyberpunk: Edgerunners"), Keith Silverstein („Miraculus: Biedronka i Czarny Kot" serial, „Pokémon")

Czytany 185 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 maj 2023 11:46

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama