cinema.pl Artykuły

wtorek, 16 maj 2023 23:32

CZERWCOWE PONIEDZIAŁKI Z PREMIEROWYMI KOMEDIAMI ROMATYCZNYMI W ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Na czerwcowe poniedziałki Romance TV przygotował premiery telewizyjne komedii romantycznych, które będą idealne na początek tygodnia. Już 5 czerwca o godzinie 20:00 stacja zaprasza na „Gniazdowanie”, 12 czerwca na „Dwa osły na Sardynii”, 19 czerwca widzowie zobaczą „Faceci kumają, kobiety myślą”, zaś ostatni tydzień miesiąca zaczniemy komedią „Trening z Nancy”. Każda propozycja opowie zupełnie inną historię, także z punktu widzenia mężczyzn!  


Poniedziałkowe wieczory staną się w czerwcu o wiele przyjemniejsze! Romance TV ma idealną nagrodę pomagającą się odprężyć po ciężkim dniu pracy. W każdy poniedziałkowy wieczór o godzinie 20:00 można się wygodnie położyć i zrelaksować podczas oglądania premierowych komedii romantycznych. Wstępem będzie historia pary, która próbuje się rozstać w sposób najmniej stresujący dla dzieci. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale łatwe.

„Gniazdowanie” premiera, 5 czerwca, o godz. 20:00

Po rozstaniu, Julia i Robert wypróbowują nesting – gniazdowanie. Jednak to, co początkowo wydawało się dla dzieci dobre, komplikuje życie rodzinne jeszcze bardziej. 12-letnia Marie i 7-letni Maxi nadal mieszkają w domu, a ich rodzice co tydzień się wymieniają. Robert ma pomysł, jak uratować dom i zyskać na czasie.

„Dwa osły na sardynii”, premiera, 12 czerwca, godz. 20:00

Jutta i Bruno są zaproszeni na Sardynię, na ślub krewnej Brunona. Zanim jednak udaje im się dotrzeć na miejsce, zaczynają się perypetie. Para musi podróżować na osłach, ponieważ ich samochód padł łupem złodzieja. Ich podróż – zamiast być romantycznym wypadem na Szmaragdowe Wybrzeże – staje się dla ich związku próbą przetrwania.

„Faceci kumają, kobiety myślą”, premiera, 19 czerwca, godz. 20:00

W agencji ratingowej Harrelson & Pierce jest kilkoro chętnych na stanowisko szefa. Potencjalnym najpoważniejszym kandydatem jest Michael von Marck, nowy główny analityk firmy. Ale są jeszcze panowie Landwehr oraz Sellner. I oczywiście nie mniej ważna, schludna analityczka, Alice Tanner – dla obecnego szefa aktualny numer jeden. Rozpoczyna się walka płci, ponieważ panowie zażarcie walczą o tron. Stosują wobec Alice szykany, żeby jej do niego nie dopuścić...

„Trening z Nancy”, premiera, 26 czerwca, godz. 20:00

Maks jest dziennikarzem w redakcji pewnego tygodnika. W życiu prywatnym spełnia się jako mąż i ojciec. W dniu swoich 45 urodzin dostaje nagle wymówienie z pracy. Jest zdruzgotany. Postanawia na razie nie informować rodziny o utracie pracy. Całe dnie spędza na ławce w parku. Któregoś dnia w parku zjawia się Nancy. Maks idzie za nią. Nancy jest trenerką fitnessu i pracuje w siłowni, która nie wydaje się pochodzić ze współczesnego świata. Nancy wchodzi Maksowi na ambicję. Chód kaczki i krążenie biodrami pomagają mu pokonać kryzys. Znów jest dawnym Maksem i być może odzyska radość życia...

Czytany 222 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2023 23:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama