cinema.pl Artykuły

wtorek, 16 maj 2023 23:20

Już w maju w CANAL+ DOMO premiera nowego sezonu programu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zastanawiasz się nad budową własnego domu, ale zależy Ci na czasie? Pragniesz stworzyć wymarzony dom szybko, sprawnie i nie chcesz, aby ograniczała Cię pora roku? Świetnie się składa! Z pomocą przychodzi Damian Urbańczyk, który bacznie obserwuje jak bohaterowie odcinków realizują swoje budowlane marzenia. DOM W MIESIĄC 2 już od 13 maja co sobotę w CANAL+ DOMO i na CANAL+ online.


Całoroczny dom na przedmieściach, designerska leśniczówka na wynajem albo wakacyjny azyl dla rodziny. Bohaterowie programu mają różne cele, ale chcą je osiągnąć w krótkim czasie, bo w zaledwie miesiąc. Prowadzący, Damian Urbańczyk, uczestniczy w realizacji tych ambitnych planów, a widzowie będą mogli poznać proces budowy – od projektu do efektu. Autorzy serii zaprezentują nowoczesne technologie i ich zastosowanie, a także realne koszty takich inwestycji.

DOM W MIESIĄC to przepis na szybki sukces. Szybkość produkcji, całoroczna możliwość tworzenia, różnorodność projektów i atrakcyjne ceny, to tylko niektóre z zalet, które oferują producenci domów modułowych. Bo szybko wcale nie znaczy gorzej. Szybko może oznaczać dobrze, precyzyjnie i o każdej porze roku. Zobacz program, w którym rzeczy niemożliwe realizuje się od ręki, bo w tydzień, a na cuda trzeba trochę poczekać. Trochę? Czyli zaledwie miesiąc. Zobacz sam oglądając 10-odcinkową serię już 13 maja w CANAL+ DOMO i na CANAL+ online.  
DOM W MIESIĄC, nowy sezon, premiera 13.05 o godz. 18:00 w DOMO+ i na CANAL+ online.

Czytany 250 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 maj 2023 23:23

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama