cinema.pl Artykuły

czwartek, 27 kwiecień 2023 16:02

Najmroczniejsza powieść Remigiusza Mroza już dostępna w wersji audio

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Brutalny i wyrachowany morderca, nieobliczalny psychopata i główny antagonista Chyłki powraca, tym razem jako samodzielny (anty)bohater nowej książki Remigiusza Mroza, której użytkownicy Audioteki mogą słuchać już od dziś w formie audioserialu. W tytułową rolę wciela się Mateusz Damięcki.W nowej, wielowątkowej historii Remigiusza Mroza, czytelnicy będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć świat oczami Langera, zagłębić się w jego niepokojąco mroczny sposób myślenia, a także poznać zdarzenia z przeszłości, które sprawiły, że dziś mamy do czynienia z jednym z najgroźniejszych literackich przestępców. W najnowszej powieści Langer spotyka kobietę, którą fascynacja sprawi, że po raz pierwszy wejdzie do gry, w której nie on sam ustala zasady.

- Jestem pewien, że nowa powieść Remigiusza Mroza w formie audioserialu przypadnie naszym słuchaczom do gustu. Sama historia jest wielowątkowa, zaskakuje niemal na każdym kroku, przy okazji mrożąc krew w żyłach. Wrażenia te potęguje znakomita oprawa dźwiękowa i, przede wszystkim, wybitna obsada! Wcielający się w główną rolę Mateusz Damięcki sprawia, że Langer jest postacią zarazem odpychającą i fascynującą – komentuje Arkadiusz Seidler, CEO Audioteki.
 
Obok Mateusza Damięckiego, na pierwszym planie usłyszymy również Aleksandrę Adamską (Nina Pokora), Karolinę Gorczycę (Karolina Siarkowska), Piotra Stramowskiego (Olgierd Paderborn) oraz Andrzeja Grabowskiego (Langer Senior). Na drugim planie będzie można również usłyszeć postaci znane z innych części cyklu.
 
Pierwszy odcinek „Langera” jest już dostępny bezpłatnie w aplikacji Audioteki. Kolejny odcinek już w środę.

Czytany 254 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 kwiecień 2023 16:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama