cinema.pl Artykuły

piątek, 24 marzec 2023 18:17

Helios zaprasza na filmową noc strachu!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

W piątek, 31 marca sieć kin Helios zaprasza na Maraton Strachu, który nie pozostawi obojętnym żadnego fana horrorów. Tego dnia odbędzie się pełna strachu uczta filmowa, z długo wyczekiwaną premierą filmu „PUCHATEK: KREW I MIÓD”!Na pierwszy ogień pójdzie właśnie ta przerażająca nowość. Krzyś powinien wiedzieć, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu… Po krótkiej przerwie widzowie uciekną z lasu na wodę w przedpremierowym „RAFA: OSACZONE”, gdzie stawią czoła najskrytszym lękom. Dalej będzie już tylko mroczniej! Najpierw za sprawą wyprodukowanego przez twórców Krzyku i Suspirii, horroru „OBŁĄKANA”, a na koniec produkcja „FURIE” dostarczy wszystkim obezwładniającego poczucia grozy aż do ostatniej sceny.

Nocne Maratony Filmowe zapraszają na pełen strachu seans z czterema przerażającymi horrorami! Zestaw filmów dobrany przez sieć z pewnością przyprawi o autentyczny dreszcz emocji każdego fana mocnych wrażeń na wielkim ekranie.

Start: 31.03.2023, godz. 23:00
W programie:
•    PUCHATEK: KREW I MIÓD (PREMIERA!)
•    RAFA: OSACZONE (PRZEDPREMIERA)
•    OBŁĄKANA
•    FURIE

Opcja zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF „Maraton Strachu” jest już dostępna na stronie: www.helios.pl/nmf_strachu, w aplikacji mobilnej, a także w kasach kin Helios w całej Polsce. Czy starczy Wam odwagi na TAKI seans?

Czytany 215 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 marzec 2023 18:19

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama