cinema.pl Artykuły

środa, 22 marzec 2023 17:31

WIELKANOC W ROMANCE TV!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

„Ucieczka przez Piekielną Dolinę”, to przedświąteczna propozycja jaką Romance TV przygotował dla swoich widzów. W Wielki Piątek, 7 kwietnia o godz. 20:00 stacja pokaże premierowo ten kryminał, a w roli głównej występuje doskonale znany w Polsce z roli Górskiego lekarza – Hans Sigl. Zaś w Wielkanocny Poniedziałek o godz. 20:00 Romance TV wyemituje premierę telewizyjną dramatu obyczajowego „Pastorka”.


Ucieczka przez Piekielną Dolinę – premiera telewizyjna kryminału z Hansem Siglem, 7 kwietnia, godz. 20:00

Klaus Burg (Hans Sigl), adwokat z Monachium, przed długim procesem chce spędzić kilka dni ze swoją 17-letnią córką Aliną (Marleen Lohse) w luksusowym resorcie u podnóża Zugspitze. Dochodzi między nimi do kłótni i Alina znika. Wkrótce okazuje się, że została porwana. Czy ojcu uda się ją uratować?

Pastorka – premiera telewizyjna w Poniedziałek Wielkanocny, 10 kwietnia, godz. 20:00

Franziska Kemper jest pastorką duszą i ciałem. Zawsze bardzo życzliwie nastawiona do swoich spragnionych opieki duszpasterskiej parafian wspiera ich słowem i czynem. Ta nieprzeciętna „duszpasterka” ubrana w kombinezon motocyklowy, z dwójką dzieci, przyjeżdża do Lubeki, która będzie teraz jej nową ojczyzną. Mieszka tu także jej były mąż, Christoph. Franziska nie będzie mieć łatwego życia. Musi się szybko wykazać swoimi kompetencjami.

Czytany 269 razy Ostatnio zmieniany środa, 22 marzec 2023 17:34

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama