cinema.pl Artykuły

wtorek, 21 marzec 2023 18:44

Zobacz zwiastun horroru „Konsekracja”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Zobacz zwiastun sakralnego horroru „Konsekracja". „Seans obowiązkowy dla każdego miłośnika kina grozy" (Movieweb.com) Tajemnicze morderstwa, zmowa milczenia i sekrety sióstr z mrocznego zgromadzenia. Wszystko to w „Konsekracji", uwodzącym atmosferą i suspensem horrorze sakralnym z nominowaną do Nagrody Saturna aktorką Jeną Malone (seria „Igrzyska śmierci"). Jak zaręcza serwis Movieweb.com – ten przerażający film to – „seans obowiązkowy dla każdego miłośnika kina grozy".

Specjalistka od chorób oczu – Grace (Jena Malone) przybywa do odległego klasztoru w Szkocji, aby zbadać sprawę rzekomego samobójstwa jej młodszego brata księdza. Nie ufając raportom Kościoła, kobieta prowadzi własne śledztwo, próbując ustalić, co wydarzyło się naprawdę. Pomaga jej w tym watykański duchowny, ojciec Romero. Podczas przeszukiwania mrocznych zakątków klasztoru, dzikich klifów i smaganych wiatrem okolicznych plaż, Grace odkrywa nie tylko ślady morderstwa i świętokradztwa, ale też niepokojącą prawdę o własnej przeszłości, która wydobywa na wierzch dawno zapomnianą traumę.


„Konsekracja" od 28 kwietnia TYLKO W KINACH

Błogosławieni niech będą przeklęci!

https://www.youtube.com/watch?v=Sup8VFMJrBI

Gatunek: horror, thriller

Reżyseria: Chris Smith („Piąty wymiar", „Czarna śmierć")

Scenariusz: Chris Smith, Laurie Cook („Piąty wymiar")

Obsada: Jena Malone („Neon Demon", seria „Igrzyska śmierci"), Danny Huston („21 gramów", „ X-Men Geneza: Wolverine"), Janet Suzman („Mikołaj i Aleksandra", „The Crown"), Ian Pirie („Czarnobyl", „Mroczny Rycerz")

Czytany 269 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 marzec 2023 18:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama