cinema.pl Artykuły

piątek, 10 marzec 2023 10:46

WRÓŻKA ZĘBUSZKA od dziś w kinach w całej Polsce!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Wszystkie dzieciaki na nią czekają, choć nigdy jej nie spotkały. Właśnie nadeszła pora, by to zmienić! Od dziś „Wróżka Zębuszka" w kinach w całej Polsce! Do dziś nikt nie wiedział, jak wygląda Wróżka Zębuszka. Teraz to się zmieni, za sprawą wyjątkowej, pełnej ciepła, humoru i magii opowieść o przyjaźni i poszukiwaniach własnego przeznaczenia.Producenci animowanych hitów: „Ups: Arka odpłynęła", „Ups2! Bunt na Arce" oraz kosmicznej komedii „Luis i obcy" przedstawiają czarującą historię ciekawskiej Wróżki Zębuszki, która na dobre utknęła w świecie ludzi.

Czy uda jej się powrócić do krainy baśni z upragnioną kolekcją mleczaków? Przekonajcie się już dziś, bo „Wróżka Zębuszka" właśnie przyleciała do kin w całej Polsce.

„Wróżka Zębuszka" tylko w kinach.

Kłopoty to jej specjalność!

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to... fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

Gatunek: animacja, komedia, fantasy

Produkcja: Niemcy, Luxemburg 2022

Scenariusz: Silja Clemens („Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę", „Królewskie dzieci")

Reżyseria: Caroline Origer („Polo", „Babar and the Adventures of Badou")

Oryginalna obsada dubbingowa: Jella Haase („Kleo", „Elfinki"), Lisa-Marie Koroll („Ojcowie kontra zięciowie", „Krąg miłości"), Mary Murray („Zając Max: Misja pisanka", „ Ups2! Bunt na Arce"), Julian Mau („Chłopcy z drzew", „JazzDuck")

Czytany 323 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 marzec 2023 10:50

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama