cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 06 marzec 2023 20:11

Polska Premiera Morderstwo w...

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Piękne widoki, pyszne jedzenie, przystojni amanci i … nowe Morderstwo w…?! Tak, w każdą marcową niedzielę o 22:00 na kanale 13 Ulica! Za każdym razem inne, zatopione we mgle zagadki przykują do fotela na długi czas każdego miłośnika kryminałów.


Przez cały miesiąc czeka na Was jeszcze więcej tajemniczych morderstw, z których każde osadzone jest w nowym, malowniczym miejscu na wiejskich terenach Francji i zawsze z inną obsadą. Najpierw wybieramy się do krainy wygasłych wulkanów w Owernii w filmie Zabójcze źródła (Morderstwo w Górach Auvergne) (5 marca), gdzie zostaje aresztowana była dziewczyna ofiary morderstwa. Jej córka, która jest policjantką, stara się oczyścić imię swojej matki, pomimo tego, że nie utrzymywała z nią kontaktu. W filmie Czarne Skały (Morderstwo w Dolinie Tarentaise) (12 marca) owiane mgłą tajemniczości wydarzenia na terenach historycznej Galii będą związane ze znalezieniem zamarzniętego dziecka w pobliżu alpejskiej wioski. Odkryjemy też zwłoki wiszące w opuszczonym szybie kopalnianym w Morderstwa w Lille (Ciche zbrodnie) (19 marca) oraz bezgłowe ciało napotkane przez żeglarzy na morzu w Morderstwo na Wyspie Yeu (26 marca).

Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z przewodnika po najnowszych i najlepszych Morderstwach w…, który specjalnie dla Was przygotowała 13 Ulica, na wszystkie niedziele marca!
Polska Premiera Morderstwo w… w niedziele od 5 marca o 22:00 na kanale 13 Ulica.

Czytany 308 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 marzec 2023 20:25

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama