cinema.pl Artykuły

poniedziałek, 06 marzec 2023 20:04

Nowy serial Fatal Attraction zadebiutuje wiosną w SkyShowtime

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Ośmioodcinkowy serial Fatal Attraction, w którym w głównych rolach występują Joshua Jackson i Lizzy Caplan, będzie dostępny w serwisie SkyShowtime już tej wiosny.


Premiera wyprodukowanego przez wytwórnię Paramount Television Studios i Amblin Television serialu Fatal Attraction odbędzie się wiosną w serwisie SkyShowtime.
Fatal Attraction to wnikliwa adaptacja kultowego thrillera erotycznego, który stał się kulturowym probierzem lat 80. Motywami najnowszej produkcji są fatalne zauroczenia oraz ponadczasowy wątek niewierności małżeńskiej przedstawione z bardzo współczesnej perspektywy silnych kobiet, zaburzeń osobowości i obsesyjnej kontroli.

W rolach głównych występują Joshua Jackson jako Dan Gallagher i Lizzy Caplan jako Alex Forrest, a partnerują im Amanda Peet jako Beth Gallagher, Alyssa Jirrels jako Ellen Gallagher, Toby Huss jako Mike Gerard oraz Reno Wilson jako detektyw Earl Booker i Brian Goodman wcielający się w rolę Arthura Tomlinsona.

Scenarzystką, showrunnerką i producentką wykonawczą serialu jest Alexandra Cunningham (Dirty John, Chance). Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Kevin J. Hynes (Perry Mason), który wspólnie z Cunningham jest współpomysłodawcą produkcji, oraz Darryl Frank i Justin Falvey ze strony Amblin Television. Kolejną producentką wykonawczą jest Silver Tree, która wyreżyserowała pięć odcinków serialu.
 
Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie http://www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung. Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł, a w specjalnej, ograniczonej czasowo ofercie promocyjnej za pół ceny na zawsze – 12,49 zł.

 
Więcej informacji o SkyShowtime:  

Strona www: www.skyshowtime.com   
Newsroom: corporate.skyshowtime.com
LinkedIn: www.linkedin.com/company/skyshowtime 

Czytany 221 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 marzec 2023 20:11

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama