cinema.pl Artykuły

piątek, 03 marzec 2023 17:54

Mini Maraton KRZYKU w kinach Helios

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Nocne Maratony Filmowe prezentują wyjątkowy wieczór z uwielbianym przez widzów Heliosa gatunkiem filmowym w roli głównej! Za tydzień, w piątek, 10 marca podczas Mini Maratonu zaprezentowane zostaną dwie ostatnie części kultowej serii horrorów „KRZYK” z premierowym pokazem najnowszego filmu „KRZYK VI”.Na widzów kin Helios w całej Polsce czeka głośny od KRZYKÓW filmowy wieczór, z dwiema częściami kultowej serii. Na ekranach zabłysną gwiazdy światowego kina: Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, a także Hayden Panettiere, Jenna Ortega oraz Melissa Barrera.

Punktualnie o 22.30 Nocne Maratony Filmowe przeniosą widzów do Woodsboro dzięki horrorowi „KRZYK” z 2022 roku. Dokładnie dwadzieścia pięć lat po oryginalnej serii morderstw pojawi się tam nowy zabójca, a Sidney Prescott będzie musiał powrócić, aby odkryć prawdę... Po krótkiej przerwie ekranami zawładnie premierowy film „KRZYK VI”. Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać!

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów, którzy kochają mocne filmowe wrażenia na wyjątkowy filmowy wieczór! Bilety na marcowy Mini Maraton KRZYKU są już dostępne w sprzedaży w kasach kin Helios w całej Polsce, w aplikacji mobilnej, a także na stronie: www.helios.pl/nmf_krzyk. Tego seansu po prostu nie można przegapić!

Czytany 173 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 marzec 2023 18:04

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama