cinema.pl Artykuły

piątek, 03 marzec 2023 17:25

Czy Marcin Hycnar przypomina Wołodymyra Zełenskiego?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Czy Marcin Hycnar przypomina Wołodymyra Zełenskiego? Zobacz czołówkę serialu „Sługa Narodu” i posłuchaj piosenki. Polska wersja ukraińskiego serialu „Sługa Narodu” już w sobotę będzie miała premierę na antenie Polsatu.


Ukraińska produkcja zapewniła zwycięstwo w wyborach prezydenckich Wołodymyrowi Zełenskiemu. W polskiej wersji główną rolę gra Marcin Hycnar.  Kulisy castingu zdradził w rozmowie z Interią reżyser formatu Okił Khamidov.

„Nie sugerowaliśmy się podobieństwem fizycznym, bardziej tym kto pasuje do roli. Żeby znaleźć aktora do postaci, którą w oryginale grał Wolodymyr Zełenski zrobiliśmy olbrzymi casting, ponad 150 aktorów brało w nim udział. Gwiazdy i mało znani aktorzy. Osobiście zajmowałem się castingiem i przy wyborze sugerowałem się umiejętnościami aktorskimi kandydatów, tym jak dobrze ktoś jest w stanie wczuć się w tę rolę. Najlepiej ze wszystkich  zrobił to Hycnar i dlatego on został wybrany. Dla stacji to był szok. Dlaczego bierzemy mniej znanego aktora? Podobno niektórzy aktorzy, powiedzmy - gwiazdy, którzy odpadli mieli pretensje, że nie dostali tej roli. Myśleli, że dla nich casting to formalność. Ale to nie jest formalność i mogę zapewnić, że Hycnar wygrał uczciwie”, powiedział Khamidov.
Jak sprawdził się w roli, która przyniosła sławę Zełenskiemu zobaczymy już w sobotę.

Muzyczną oprawę serialu stanowi piosenka „Sługa Narodu” w wykonaniu Marcina Kindli, który jest również autorem muzyki.
W linku czołówka serialu z piosenką „Sługa Narodu”.

„Sługa Narodu”. Premiera w sobotę 4 marca o 20.00 w Polsacie.

Czytany 110 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 marzec 2023 17:35

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama