cinema.pl Artykuły

sobota, 11 luty 2023 12:22

Rozkochaj się w klasykach kina na nowo

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Z okazji Walentynek platforma VOD FlixClassic zachęca do zakochania się w klasykach kina i odkrycia ich magii na nowo. Dlatego przygotowała specjalną ofertę cenową na zakup rocznej subskrypcji.Od 11 do 14 lutego do godziny 23:59 miłośnicy filmów klasycznych będą mogli kupić roczny abonament za jedyne 99,99 zł zamiast 129,90 zł. A po jakie filmy warto sięgnąć w święto zakochanych?

Biblioteka flixclassic.pl liczy ponad 400 propozycji filmowych. Wśród nich są również te, w których motyw romansu i miłości wybija się na pierwszy plan. Oto ranking 5 najlepszych filmów romantycznych:

•    Dworzec dla dwojga (1982) roku to wzruszająca opowieść o miłości dwojga samotnych ludzi, którzy poznają się na dworcu kolejowym prowincjonalnego miasteczka.

•    Mój pan mąż (1936) amerykańska komedia romantyczna, która przybliża historię miłości Irene Bullock do Godfreya, którego zatrudnia jako majordomusa.

•    Małżeństwo na złość (1929) film opowiadający historię artystki, która bierze ślub z nieznajomym mężczyznom, który przychodzi na każdy jej występ. Choć ten uwiedzie ją swoim eleganckim wyglądem, finalnie okaże się ubogim sprzątaczem.

•    Syreny (1990) film, który opowiada historię kobiety, która po kolejnym nieudanym związku, wraz z dwiema córkami, przeprowadza się do miasteczka na Wschodnim Wybrzeżu. Pragnąc ułożyć sobie życie od nowa, poznaje właściciela sklepu obuwniczego. W 1991 roku Winona Ryder, odtwórczyni drugoplanowej roli w filmie „Syreny”, otrzymała nominację do nagrody Złotego Globu.

•    Jeden tydzień (1920) opowiada o nowożeńcach, którzy otrzymując w prezencie nowy dom, będą musieli poskładać go z różnych elementów. Mąż mimo deklaracji złożonej żonie, iż upora się z zadaniem w tydzień, wcale nie będzie miał łatwego zadania.

Wszystkie produkcje dostępne na platformie FlixClassic można obejrzeć w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.

Platforma znajduję się pod linkiem: www.flixclassic.pl

Czytany 203 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 luty 2023 12:27

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama

Pies.tv

Reklama

Reklama