cinema.pl Artykuły

czwartek, 26 styczeń 2023 17:54

Kłopoty to jej specjalność!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Kłopoty to jej specjalność! Prezentujemy plakat „Wróżki Zębuszki”. Animacja pełna humoru i magii tylko w kinach od 10 marca!Producenci animowanych hitów: „Ups: Arka odpłynęła”, „Ups2! Bunt na Arce” oraz kosmicznej komedii „Luis i obcy” przedstawiają czarującą historię ciekawskiej Wróżki Zębuszki, która na dobre utknęła w świecie ludzi. Czy uda jej się powrócić do krainy baśni z upragnioną kolekcją mleczaków, przekonacie się, oglądając tę wyjątkową, pełną ciepła, humoru i magii opowieść o przyjaźni i poszukiwaniach własnego przeznaczenia.

„Wróżka Zębuszka” tylko w kinach od 10 marca

Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

 

Gatunek: animacja, komedia, fantasy

Produkcja: Niemcy, Luxemburg 2022

Scenariusz: Silja Clemens („Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę”, „Królewskie dzieci”)

Reżyseria: Caroline Origer („Polo”, „Babar and the Adventures of Badou”)

Oryginalna obsada dubbingowa: Jella Haase („Kleo”, „Elfinki”), Lisa-Marie Koroll („Ojcowie kontra zięciowie”, „Krąg miłości”), Mary Murray („Zając Max: Misja pisanka”, „ Ups2! Bunt na Arce”), Julian Mau („Chłopcy z drzew”, „JazzDuck”)

Czytany 241 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 26 styczeń 2023 18:12

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama