cinema.pl Artykuły

wtorek, 24 styczeń 2023 17:45

Bohaterowie bez skazy... w lutym w AXN

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Chris O’Donnel i LL Cool J w walce z przestępstwami przeciwko marynarce wojennej w różnych zakątkach świata; Mark Harmon, jako najsłynniejszy agent amerykańskiej marynarki wojennej, Shemar Moore, jako kapitan oddziału antyterrorystycznego w Los Angeles; Freddie Highmore, jako młody chirurg ze spektrum autyzmu, który walczy z uprzedzeniami i własnymi słabościami w szpitalu w San Antonio oraz Nathan Filion, jako policyjny żółtodziób na ulicach miasta aniołów. W lutym AXN przygotował premiery nowych sezonów ulubionych seriali: Agenci NCIS: Los Angeles, Agenci NCIS, S.W.A.T. – jednostka specjalna, The Good Doctor i Rekrut.


 
Serial Agenci NCIS: Los Angeles opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii USA. Agenci specjalni G. Callen i Sam Hanna (Chris O’Donnel i LL Cool J) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (w tej roli Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (grana przez Renée Felice Smith). W 14. sezonie jednostka nadal będzie starała się odkryć co stało się z Hetty oraz rozwikłac zagadkę zamachu bombowego na jednostkę wojskową. Premiera 14. sezonu serialu Agenci NCIS: Los Angeles w czwartek 2 lutego o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 21:05 w AXN.

Serial Agenci NCIS opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee i lekarzem sądowym, dr. Mallardem. W nowych odcinkach 17. sezonu serialu zespół będzie musiał stawić czoła zamachowi na życie Gibbsa. Premiera 17. sezonu serialu Agenci NCIS w czwartek 2 lutego o godz. 22.00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:00 w AXN.

S.W.A.T. - jednostka specjalna to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku.  Produkcja opowiada historię porucznika policji, Daniel „Hondo” Harrelson (Shemar Moore), który zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W 6. sezonie porucznik Hondo pojedzie w delegację do Bangkoku, gdzie szybko zostanie wplątany w w walkę z handlarzami heroiny. Premiera 6. sezonu serialu S.W.A.T.- jednostka specjalna w poniedziałek 6 lutego o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:05 w AXN.

W serialu The Good Doctor Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest dr Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W nowych odcinkach 6. sezonu serialu przyjęcie weselne Shauna i Lei zostanie przerwane przez atak na szpital, w którym pracują. Nowe odcinki 6. sezonu serialu The Good Doctor w środę 15 lutego o godz. 21:05. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:05 w AXN.

Rekrut to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (Nathan Filion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie – chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w LAPD musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę – życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W 5. sezonie serialu posterunkowy Nolan dostanie szansę promocji zawodowej, ale czy odejmie właściwą decyzję?. Premiera 5. sezonu serialu Rekrut we wtorek 21 lutego o godz. 21.05. Kolejne odcinki w każdy wtorek o 21:05 w AXN.

Czytany 260 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 styczeń 2023 17:47

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama