cinema.pl Artykuły

wtorek, 24 styczeń 2023 16:19

Film na Antywalentynki w Multikinie!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Opublikuj na FacebookOpublikuj na Google BookmarksOpublikuj na Twitter

Jak wykazali psycholodzy Donald Dutton i Arthur Aron, horror to najlepszy gatunek filmowy do obejrzenia na randce. Dziwne? Cóż, kino grozy najsilniej wyzwala adrenalinę, a ludzki mózg kojarzy mocne (i satysfakcjonujące!) przeżycia z osobą, w której towarzystwie ich doznaje. Twój ukochany lub ukochana szybsze bicie serca połączy więc z Twoją osobą…


Dodatkowo, według tych samych badaczy, podczas oglądania horrorów pary przytulają się częściej niż na seansach innych filmów, częściej też opuszczają kino trzymając się za ręce: nie od dziś wiadomo, że dotyk bliskiej osoby jest skutecznym lekarstwem na strach.

10 lutego, o godz. 22:00 sieć kin MULTIKINO zaprasza na Antywalentynkowy Maraton Horrorów, w którym będzie można zobaczyć przedpremierowo film „Najbardziej samotny chłopak na świecie”. W rolach głównych: gwiazda serii „After” - Hero Fiennes Tiffin i Max Harwood.

Oliver to najbardziej samotny chłopak na świecie. Nie ma przyjaciół ani rodziny. Mieszka sam, a jego ulubione zajęcie to oglądanie „Alfa” w TV. Regularnie odwiedza go dwójka pracowników opieki społecznej. Pewnego dnia dostaje ultimatum: albo znajdzie przyjaciół, albo trafi do placówki opiekuńczej. Proste? Nie, jeśli się jest lokalnym dziwadłem.
Olivier lubi swoje życie, więc będzie dążył do celu po trupach, i to dosłownie… Z lokalnego cmentarza odkopuje sobie całą rodzinę plus jamniczka. Teraz pozostaje tylko przekonać opiekę społeczną, że zadanie zostało wykonane.
Tylko jak to zrobić, jeśli cała rodzinka to zombie?

Czytany 314 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 24 styczeń 2023 16:22

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy Odśwież

Reklama


Reklama

Reklama